Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésnél előfordulhat, hogy...

Szülésnél előfordulhat, hogy valaki rosszul nyom, és ezért nem tud természetes úton megszületni a baba?

Figyelt kérdés
2018. nov. 9. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Rosszul nemtud nyomni sztem senki max gyengén, és akkor újra kell nyomni ha érzi, annyira nem értek hozzá. Inkább rosszkor lehet talán nyomni, de azt sem hinném mert annyira érzed h mikor nyomj h visszatartani de tudnád (pedig pl nekem kellett, szinte lehetetlen)
2018. nov. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ilyen nincs. Én rosszul nyomtam először, de hamar megszületett a babám.
2018. nov. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Nekem kitolas elején mikor elmondtam a doki hogy akkor ha érzem hogy jön a fájás levegő besziv, benn tart, és minden erőmmel nyomjak.na én ott hirtelen az elején azt se tudtam mit hogy,jott a fájás, én nyomtam, de nyomás közben fújtam ki a levegőt és rám szólt a doki hogy de ne fújjam ki a levegőt, tartsam bent, szemet becsuk és csak nyomjak ameddig bírok. Szóval ez gondolom lehet rosszul nyomás, de egyébként én pl kb 2 nyomás után már belejottem és nem volt gond. Meg még az is lehet igen gond ha valaki pl nem tud elég erősen nyomni, emiatt elhuzodik a kitolasi szakasz.
2018. nov. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Azelőtt is megszülettek a babák a világra, hogy egy szőrös karú fehér köpenyes diktálta volna az anyáknak, mikor nyomjanak. Hidd el, tényleg megtörtént! Nem kell az anyákat megtanítani szülni, az orvosokat kellene megtanítani arra, hogy hagyják békén az anyákat ,és akkor ráéreznének arra, mit is tegyenek, és nem vennék ki a kezükből az irányítást, amikor szükségtelen.
2018. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
4# de arra is gondolj h sokkal többen haltak bele a szülésbe.. Nem hülyék az orvosok.. Jó h vannak
2018. nov. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
4# de arra is gondolj h sokkal többen haltak bele a szülésbe.. Nem hülyék az orvosok.. Jó h vannak.. Nem árt ha segítenek. Aki meg bacogatasnak veszi az elég szegény lehet belül. Azért vannak h segítsenek és könnyebbé tegyek HA LEHET..
2018. nov. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Mondtam, hogy rossz, hogy vannak? Azt mondtam, hogy indokolatlanul irányítanak, 10-ből 9 esetben nem kellene tenni kb. semmit sem, ehhez képest minden második nőt császároznak, a gátmetszés olyan természetes, mint, hogy reggel felkel a nap, és ő mondja még azt is, mikor vegyél levegőt, miközben TE vagy az egyetlen, aki érzi is, hogy mi történik. Természetellenes az egész folyamat, és ezzel nem azt mondom, hogy szélsőségesen orvosellenes vagyok. Csak azt, hogy túlléptek egy határt, ami már nem normális.
2018. nov. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

Lehet rosszul nyomni, de attól még megszülethet a baba. Én pl. másfél fájásból megszültem a kislányom, a doki szerint ezt videón kellene mutogatni 😂 szóval gondolom van, aki ügyesebb, de ahogy írták előttem, “bele lehet jönni”.


(7-es tök igazad van, nálam pl. a doki nem ért oda rutinból gátmetszeni, de nem is repedtem, semmi varrat nem kellett).

2018. nov. 10. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7# egyáltalán nem indokolatlan és nem kötelező megfogdni sem. Amint látod vannak anyukak akiknek jól jön ha szól mikor mit csináljon.. Mert pl nem jár mindenki szulesfelkeszitore sem. Stb
2018. nov. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igenis lehet rosszul nyomni.

En az elején többször beszédültem.

Be is hoztak a vákumm gépet.

Mondták hogy rosszul nyomok mert csak erölködök. Nem pedig lefelé nyomok mint akinek szorulása van 😅😅

Szóval emiatt és a vákumm miatt megpróbáltam összeszedni magam. És természetesen sikerült is. Csak rá kell érezni a technikára. Pikk pakk meglett ☺☺

2018. nov. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!