Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek hány hónapos...

Szerintetek hány hónapos korig érdemes a mély babakocsit használni?

Figyelt kérdés
A kislányom 4 hónapos lesz, a mély kocsi aludni ugyan kényelmes, de ha ébren van, már jobban szeret nézelődni. A sportban pedig még olyan kicsike.
2010. jún. 29. 10:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

nem lehet ültető poz. ba tenni a kocsit ?

a sportkocsit is lehet dönteni hogy aludni tudjon és úgy is hogy ne teljesen ülő legyen hanem félig ülő pozicióban ... ha érted.

olyan sport babakocsink van amilyet a kikában adnak hogy ott tologasd a gyereket fenn az osztályon lehet kapni 25.000.- 3 poz. ba állitható és csak annyi baja van hogy nem nagy a napfénytetője.

kép:

[link]


ez nem a mienk de pont ilyen

2010. jún. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
szóval azt szerettem volna kihozni hogy vehetsz egy ilyesmit mert aludni abban is tud később is jó lesz.
2010. jún. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az én lányom 5 hónapos, és még mózesben tologatom. Még kb. 1 hónapig.
2010. jún. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kb 5-5,5 hónapos lehetett a kislányom, hogy elővettük a sport részét a kocsinak. Egy ideig még döntve használtuk, aztán amikor már stabilan ült, akkor ültettük fel teljesen. Esetleg előszeded, otthon "belepróbálod" a picurt, megnézed, hogy hogyan tartja benne magát, úgy meglátod, hogy aktuális-e már az ültetés.

Amúgy a kocsitok vázára nem lehet rápattintani a hordozót? Csak mert ha a sport rész még korai, a mózest meg már nem szereti a gyerkőc, akkor próbáld meg, hogy a hordozót használod a vázra. Abból ki is lát, meg nem is kell benne ülnie. Mi is úgy hordtuk kb 4 és 5 hós kora között, mert a mózesből már nem látott ki, ezért mindig sírt séta közben.

9 hónapos baba anyukája

2010. jún. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

válasz Carmen22-nek

Köszönöm a gyors válaszod. Nekünk van sport része a kocsinak, csak arra voltam kíváncsi, hogy ki mikor vette elő a mély helyett. A mozesben még kényelmesen elfér, csak ha nem alszik, akkor unatkozik benne és nyűgös. Nem akarom, hogy a sétáink sírva teljenek :(

2010. jún. 29. 11:23
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a többieknek is a választ.

Van hordozónk is (vázra pattintható, használom is, csak a napvédője elég kicsi, és napsütésben nem merem hosszú sétákra vinni benne. (egyébként tényleg kényelmesen tud belőle nézelődni.)Így csak vásárlásnál, vagy kisebb utakon használom.

Valószínű még 1-2 hónapig a kettőt fogom variálni.

2010. jún. 29. 11:31
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hordozóba ne vidd hosszú sétára, mert könnyen beleizzad, más, mint a babakocsi, jobban körülveszi a testét, nem szellőzik. Nálunk ennyi idősen a mélykocsi felső részének megemelése vált be, a hátát tartotta, de kilátott. Ha olyan típusú a kocsitok, hogy a sportkocsi rátét is jól tartja a hátát, de teljesen, vagy közel vízszintesre hátra lehet dönteni a háttámlát, akkor simán beleteheted. Picit megemeled a háttámlát, hogy kilásson.
2010. jún. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt mózes vagy mély babakocsim, hanem sima vizszintesig dönthető travel systemes, újszülött szűkítővel, lábzsákkal.

Mág minig ugyanzet használjuk, jövő héten lesz 16 hós aláynom.

Vagy hordozóban volt, vagy a babakocsiban, 4 -5 hónapos kora körül meg már félig fekvőbe raktam, hogy kilásson.

(ugyanez volt fimanál, ő is 4-5 hósan már nem vol el fekvő helyzetben, nézelődni szerett volna.

akkor még nem nagyon voltak mózeskosaras kocsi, a lányomnak meg már tudatosan nem vettem olyat.)

2010. jún. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

előző

napra 6 hónaposan meg már felült, úgyhogy csak ülve volt hajlnadó sétálni

2010. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Fiam 18 hónapos, de ebben a percben is itt alszik mellettem a babakocsiban. Bergon kocsi, még simán belefér, bár dög nehéz kocsi, de jó szolgálatot tesz, mert még szinte minden nap egyszer alszik benne.
2010. jún. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!