Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az online...

Mi a véleményetek az online baba és gyermek szépségversenyekről?

Figyelt kérdés
2019. jan. 11. 12:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanaz mint a rendes felnőtteknek szólóról. Azt, hogy marhaság, feltűnési viszketegség, figyelemkérés az egész. A szépség pedig relatív mind baba, mind felnőttek esetében.
2019. jan. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Undorító
2019. jan. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Az hogy egy szép anya akinek szép babája van nem égeti vele magát.
2019. jan. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Oké, értem. Csak azt nem értem miért undorító az, hogy olyan dolgokat lehet vele nyerni amiknek a gyerek örül.

És nem a véresen komoly lájk gyűjtösre gondoltam. :)

2019. jan. 11. 12:55
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az a bajom vele, hogy nem tett érte senki, semmit, hogy azt a szuper játékot megnyerjék. Farsangi jelmezversennyel, később rajzpályázattal és tanulmányi versenyekkel nincs baj. Még a sminkversenyekkel sem, ha már kamaszkorba lép a gyerkőc. De csak azért díjazni valakit, mert szép, értéklendileg nem fér bele nálam.
2019. jan. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Ezt nem tudtam. Így még undorítóbb. Gyakorlatilag születésétől kezdve arra tanítod, hogy a külső adottságaival szerezzen haszontárgyakat.

Persze tudom én, azok nem csak képek. Kell még egy kis szűrő, szemkarika eltűntetés, arcvékonyítás... Milyen hiteles anyuka leszel majd, amikor azt mondod neki nagyobb korában, hogy neked ő úgy szép ahogy van. Meg legyen önmaga, meg ne adja el magát...

2019. jan. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Teljes mértékben egyetértek a 6-os válaszolóval. Tökéletesen megfogalmazta.
2019. jan. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Uram Isten! Úgy látom nálatok csak a kisminkelem a gyereket és agyon szűrőzöm a képes versenyek vannak. Egyáltalán nem ezekre gondoltam! :D
2019. jan. 11. 13:17
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Sminkelés nélkül is gáz egy gyerek szépségverseny. Nem fogtam fel, pedig egész jól leírták a lényeget. Az az undorító, hogy a gyereket arra tanítod, hogy azért kap ezt azt mert szép. Aki kevésbé szép, vagy nincs szép ruhája a versenyre, vagy el nem tud oda utazni, annak meg ezen az elven ne járjon semmi mert ő csúnya?!
2019. jan. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Egyik lányomat se öltöztettem ezért szép ruhába, és nem azt mondom neki hogy azért nyert ezt azt mert szép, hanem csak simán azt hogy nyertem neki. Ő meg örül. Ha faceboookos megosztós játékon nyerek neki akkor is azt mondom hogy nézd anya nyerte neked. :D
2019. jan. 12. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!