Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti is éreztek hasonlót?

Ti is éreztek hasonlót?

Figyelt kérdés
Olyan fura rossz érzés ez nem is tudom leírni milyen... Van egy 9 hós kisfiam.. március 2 an ünnepségre megyünk.. Ezért megkértem az anyósomat hogy aludjon nálunk és vigyázzon a kicsire.. Elvinnénk magunkkal majd estére mikor már alvás idő van hazajönnék megetetném és letenném aludni.. Majd az anyósom vigyázna rá míg haza nem jövünk.... De annyira rossz érzés ez hogy itt hagyom... Meg ugye vannak napok mikor a nagymamák vigyáznak rá pár órára de akkoris ez az érzésem van.. Meg állandóan hiányzik sietek vissza hozzá ahogy csak tudok... Valaha el fog múlni vagy enyhülni ez a különös érzés?? Van valaki hasonló helyzetben?

2019. jan. 14. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális, az enyém másfél éves, de idő volt megszoknom, hogy ha elmegyek ne aggódjak már mindenen.

De szerintem ez az aggódás megmarad egy anyában mindig.

Viszont kell, hogy más is vigyázzon rá, mert nem szokja meg az "idegeneket", tehát mindenki mást rajtad kivül és az később lesz rossz.

2019. jan. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy jobb ha megszokja a többieket is meg azt ha más helyen van... Csak hát olyan feszült vagyok ha nem vagyok a közelébe... Köszi a választ :)
2019. jan. 14. 12:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem múlik el.

Fiam lassan 6 éves, minden nyáron anyósomnál nyaral a Balatonon. 1,5 éves korában vitte el először, akkor 1 napra, aztán mentem én is.

Most már hosszabb időre marad. Anyósom fantasztikus nagymama, sok programra viszi a fiam, a szabályokat betartja, szóval semmit nem lehet "ellene" felhozni.


Mégis mindig hiányzik a fiam. De szerintem ez természetes, hisz szeretem őt. A férjem is hiányozna, ha nem lenne velünk napokig.


De jó a gyereknek is, meg a szülőnek is egy kis "pihenés", feltöltődés. És a mama is nagyon örül, amikor ott az unoka. SZóval bármennyire rossz érzés, azért ez mindenkinek jó. Legalábbis nálunk.

2019. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Most még teljesen normális, hiszen alig váltatok klön egymás testétől, az lenne furcsább, ha nem ezt éreznéd. Jóval később enyhülni fog, és természetesen nagykamasz korára el kell múlnia, addigra, mire ő kezdi megtalálni a saját életét, neked is vissza kell találnod a sajátodhoz, amikor már nem a testedből kiszakított részként gondolsz rá, hanem egy tőled teljesen függetlenül létező, ám persze végig imádott emberként.
2019. jan. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lelkiismeretfurdalásod van amiért a bulizás fontosabb a gyerekednél. Természetes és a helyes utat mutató érzésről van szó!
2019. febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!