Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen gyakran kell cserélni...

Milyen gyakran kell cserélni a cumisüveg etetőcumit?

Figyelt kérdés

Tommee tippenk van.

Most vettem új cumisüveget és láttam hogy milyen szép átlátszó az új etetőcumija az eddig használt etetőcumik kisség sárgásak.

Lassan 3 hónapos a kislányom.kb.

2.5 hónapja használom őket.

Mikor csereljem?


2019. jan. 14. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Három havonta kb.
2019. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már időszerű, mivel a 3 hónaposnak már a 3lyukkal rendelkező való. Nem csak az elhasználódást kell figyelembe venni, hanem az életkort is! Egyébként használattól függő, meg hogy hány van összesen (nekem a 3 db a nyerő).
2019. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A tt 3 hónaposnak két lyukasat ajanl
2019. jan. 14. 21:12
 4/6 anonim ***** válasza:
3-4 havonta cserélni kell.
2019. jan. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3 éves koráig itta a lányom üvegből a tejet, addig a terhesség alatt 3 üveget használta.

Nem lett semmi baja, picit besárgult, ennyi. Ahogy idősödött, mindig vágtam rajta picivel nagyobb lyukat.

2019. jan. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
* terhesség alatt vett 3 üveget
2019. jan. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!