Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Avent, tommee, mam, nip, nuk....

Avent, tommee, mam, nip, nuk. Cumi-cumisüveg, ti hogy döntöttetek, hogy melyiket vegyétek meg?

Figyelt kérdés
Mindegyikről írnak jókat és rosszakat is. Ti melyik mellett döntöttetek és melyik az amelyik tényleg bevált? Nyilván a babától is függ majd,hogy melyiket fogja elfogadni, de valamelyiket meg kell venni elsőnek...

2018. aug. 10. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elsőnél Tommiee-t vettem, szimpi volt a videója alapján. Végig azt használtuk. Masodjára az ikrek utáltàk a Tommiee-t, MAM anticolicra váltottam, mert arról olvastam a legtöbb pozitív véleményt. Nem bántam meg, szuper üveg, remekül bevált. A mostani eszemmel mindháromnál eleve azzal kezdenék. Az Avent naturalst próbáltam még mindháromnál, azt egyik sem szerette.
2018. aug. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Aventet vettünk, mert mindenki azt ajánlotta, eleinte utáltam, de már megszoktuk, így a tápszert most is abból kapja, tt nekünk nagyon nem vált be, nehéz összerakni, nem jó benne a menet, a nuk üvegek egész jók, illetve az italt egy nip üvegből kapja az sem rossz.
2018. aug. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

azerintem a közkedvelt márkákból válassz egyet.

És még mam cumisüvegről nem olvastam higy ne tudott volna inni belőle a baba maximum a lecsavarható alja miatt csöpög némelyeknek. Én a második fiamnál is mam ot használok és nem csöpög alul..... bevált. Tommee tippiiből nem tudott inni mamból simán.

2018. aug. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Vegyél egy aventet és egy tippeet pl.

A baba majd eldönti.

Nem te fogod

2018. aug. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Aventet és MAM-osat vettünk az ikreknek, a MAM-os vált be. Mind a cumi, mind az üveg tetkintetében.
2018. aug. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

MAM-ot vettem, mert jónak tűnt és szépek is. Egyik lányom sem variált, örültek, hogy kaja van benne.


Akinek a gyermeke nem fogadott el egy-egy típusú üveget, azt hogy kell érteni? Inkább éhezett a kicsi, te meg rohantál a boltba kaja időben másikért? Az ok, hogy cuminál válogatnak a babák, de a cumisüveggel...!?

2018. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, válaszolok a 6-osnak ha nem gond. Nálunk nem ők válogattak, hanem a MAM-os anti-colic üveg vált be, mert belül az alján szilikon van, az üvegen kis lyukak, és a hasfájásos lányomnak jobb volt.
2018. aug. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ingyen csomagban avent és tt cumi volt, a tommee kellett neki, a másikat kiköpte. Én vettem mam startot is, az is repült a szobán.


Üvegből mam-mal indítottunk, de vettem egy tt-t, mivel 1) úgy szerette a tt cumit, 2) én utáltam a mam üveget. Na onnantól csak a tommee üveg kellett neki. Szó szerint élvezettel nyögdécselt, ahogy ivott belőle, kb. mint amikor anyatejes volt.


"Inkább éhezett a kicsi, te meg rohantál a boltba kaja időben másikért?"


Lila fejjel üvöltött és hányta ki a kaját.

2018. aug. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem határozottan a tommeee az a jobb.Az aventnak még csak hasonlósága sincs az anyamellhez.

A Tommee nek nagyon jó az etetőcumija.

2018. aug. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
Szoptatni akartam, nem is vettem előre cumisüveget. Jól tettem, nem is kellett. Sokat segít a sikeres szoptatáshoz, ha nincsenek is ott a lehetőségek, ahol félremehetne. Helyette olvasgass inkább az lll.hu - n és a hordozóház oldalán
2018. aug. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!