Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Cumisüvegből mennyit vegyek?

Cumisüvegből mennyit vegyek?

Figyelt kérdés
Egyet vettem, 160 ml-eset 0+ hó, de most nézem, hogy a kelengyelistámban kettő szerepel, plusz még két etetőcumit, és két játszócumit is ír. Utóbbiból is egyet vettem, 0-2 hó. Szerintetek mennyit érdemes venni ezekből és mekkorát?

2018. szept. 20. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet nem is szereti majd a cumit.

Szóval max 1.

És ha szoptatni akarsz pótlásra is elég egyelőre az 1.

Majd ha kell még valamiből több megveheted utána úgyis nem?

2018. szept. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elvileg ezektől cumizavaros is lehet, ami hátráltatja a szoptatást.

Azért mondom h elvileg mert én használok a babámnál elalváshoz cumit, a vizet cumisuvegbol kapja, megis 6 honapja semmi bajunk.


Az első jól írta, mindenből egyet, aztán meglátod. Az se biztos h az első cumi/üveg beválik stb

2018. szept. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Martuska14 válasza:
0%
Mindenképp vegyél 2-t. Legyen váltás. Ha tápszert akarsz beletenni, van olyan - humana babyfit - ami a sima 0hóson át sem megy mert sűrű, erre figyelj. Plusz etető cumit én nem vettem. Játszó cumit is csak 1-et.
2018. szept. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Én 2 Aventessel kezdtem. 1 kicsi egy nagy. ( ha nem tápnak-fejt tejnek is jó! Hiába szipozott -volt egy időszak mikor csak üvegből fogadta el. Vizet meg szuperanyák ide-oda akkor is adtam a gyereknek,ha azzal jöttek,hogy a tejbe van. Én se vizezett tejet iszom,ha szomjazom. Cumi: abból is van több formájú. Kislányom rögtön a 6+ossal kezdte a 0+ost csak 9 hónapos kora óta fogadja el.
2018. szept. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi ilyesmit nem vettünk. Bőven ráérsz akkor, ha baj van.
2018. szept. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 cumisüveg volt mindig, 240 milisek talán, a kisebb, újszülött üveget nem használtuk, cumifejet kell cserélni 3 havonta és egyre nagyobb méretet kell venni, van egy plusz üvegünk vízhez, de ezt csak féléves korától használjuk, játszocumit vettem, de sose fogadta el.
2018. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A lányom nem cumizik

Van 2 cumizartónk

Van 7 cumink

Kaptunk mindent


1 cumisüveget használam a mellszívóhoz, és egyszer kapott lefejt tejet belőle.. Itóbbit lehet fecskeendővel kanállal itatópphárból is.

Ha mégis tápszeres lesz akkor ráérsz venni


( én vettem 4-es szettet, kaptunk is.. 6 sb Avent cumisüvege van a lányomnak úgy h nem is hasunálja)

2018. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyet vettem, kb 5x ivott belőle, cumija is 1 volt, nem tudott vele mit kezdeni, úgyhogy el is tettük.


Ha tápszerezni akarod én a helyedben vennék egy 330ml-es (ha jól emlékszem ekkora) MAM-ot még, a fejeket pedig cserélném ahogyan az idő kívánja.

Nem vennék másik cumit, lehet ő is utálni fogja

2018. szept. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!