Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen mesefilmeket ajánlanáto...

Milyen mesefilmeket ajánlanátok egy 3 évesnek?

Figyelt kérdés
2019. jan. 15. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Kis hableány, Aladdin, szépség és a szörnyeteg, Némó nyomában
2019. jan. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Mesekönyveket, fél oldalas mesékkel, amiket a szülei olvasnak el neki.
2019. jan. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen , gondolhattam volna hogy megkapom ezt.

Sokat olvasunk neki több oldalasakat, hosszabb törteneteket is végig hallgat. Sőt vetíteni is szoktunk de van hogy megnéznénk vele egy mesét. Nyílván nem minden nap sőt nem is minden héten néznénk. De néha néha szerintem beleférne.

2019. jan. 15. 17:30
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Hat enaz Aladdint meg a Nemo nyomabant nem ajanlom, az en gyerekemfel tole. Diavetites jobbszerintem meg ebben a korban amugy, de azt nemkerdezted, mesekbol a Caillou, Tuzolto mesek, L’ecso, Polly pocket, esetleg a Verdak, meg olyan youtubeos videok, amikben gyurmaznak.
2019. jan. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Boss Baby


2 evesem imadja es en is, mert rjetett poenok vannak benne felnotteknek! ;)

2019. jan. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Legnagyobb kedvenc nálunk ennyi idősen az UKI volt.

Tu-ti-tu és Thomas is bejött. Süsü, Kockásfülű nyúl, Szirénázó szupercsapat, Tűzoltó Sam, Rosie világa... rengeteg van, szerintem lényegében a minimaxon futó mesék 80%-a ilyen.

2019. jan. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Úristen nehogy ezeket a meséket nézesd meg vele amit az 1. írt!

Pl. A szépség és a szörnyetegtől az Én lányom hetekig nem aludt a szörny miatt, hogy fogságban tartotta Belle-t.

Némó nyomában....(az 1. kérdezőnek) biztos, hogy egy kis gyereknek azt kell néznie, hogy Némót elragadja egy búvár az apjától?! A gyerek beleéli magát!!!

Az Én 6 éves lányom ki is jelentette, hogy ezek a mesék nem gyerekeknek valók.


Amit Én ajánlok az a Caillo,Jake kapitány, Miló, Barney, Mickey egér mesék (az utolsó kettőből még tanul is)

2019. jan. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, pont igy gondolom, ahogy a 7-es, nem gyereknek valok ezek a mesek, amiket az 1-es irt, a Nemo nyomabannak nekikezdtunk a3 evesemmel, kb. az egeszet at kellett tekerni.
2019. jan. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!