Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek kell/elengethetetl...

Szerintetek kell/elengethetetlen egy autó a gyermek vállaláshoz?

Figyelt kérdés
2019. jan. 19. 19:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
47%
Nem kell egyáltalán.
2019. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%

nem elengedhetetlen, hiszen rengetegen vannak akiknek nincs..

Viszont nyilván sokkal könnyebb ha van.

2019. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%
Nekem kell.
2019. jan. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
95%
Nem, de NAGYBAN megkönnyíti az életed, főleg vidéken, ahol nem jár 5 percenként villamos, és a legközelebbi TAXI 30 kilométerre van, a gyerekdoki meg 3 faluval arrébb.
2019. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
Nekünk akkor lett autónk mikor a kisfiam 1 éves lett. Könnyebb az élet ha van, de nem létfomtosságú, főleg ja a városban laksz.
2019. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ, hol élnek. Egy városban nem, ott általában van tömegközlekedés illetve szükség esetére taxi.

Egy kisvárosban vagy faluban igencsak hasznos, ha van.

2019. jan. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ. Belvárosban, ahol minden a szádban van, nem feltétlenül kell. Ha van vidéki nagyi, messzi teszkó, lovarda a szomszéd faluban, akkor muszáj.
2019. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
67%

Nekem nincs, egyedül nevelem a fiam , azt mondom, szeretnék viszont félek vezetni pedig van jogsim több mint 15 éve. Most 3 éves, eddig megoldottam , úgyhogy laktunk kis faluban is , ahonnan óránként jár busz a következő városba.

Most egy közepes városban lakunk , minden elérhető gyalog. Jelenleg egy autó fenntartása többe kerülne nekem , mint végszükség esetén taxit hívni. Egyébként sokszor segítenek barátok, a szomszéd is. A szomszéd ha megy a nagyobb boltba megkérdezi hozzon- e valamit vagy sokszor el is visz.


Ezt nektek kell tudni, de azért ne ez a legyen már kérdés a gyerekvállalással kapcsolatban. Én nem szeretek példálózni a régi időkkel, de azért autó nincs olyan rég.

Emlékszem, anno én 13 éves voltam amikor a szüleim megvették az első autónkat. A nagyszüleimnek meg sosem volt , mégis boldogan éltek falun 90 évet.

2019. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
45%
Vannak dolgok, amit városban sem tudsz elintézni autó nélkül. Pl. én 16 óráig dolgozok, hetente kétszer viszem a lányomat 17 órára balettra. Nem érnénk oda autó nélkül. Persze lehet élni balett és autó nélkül, csak az más életszínvonal.
2019. jan. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 babyboom567 ***** válasza:
65%

Debrecenben lakunk,bölcsi,ovi,posta 5 percre(itt van az utcába),orvos,lottózó gyógyszertár,iskola 10 percre ,aldi spár,piac,otp 15perc.A villamos az épület mellett áll meg, városközpont 15 perc vele,férjem munkahelye gyalog 15 perc biciklivel 5perc,én munkahelyem 20 perc busszal,hazafelé átszállással is 20,mert pont van csatlakozás a buszhoz.Mi pont ezért adtuk el a kocsit mikor a gyerek született.Nincs rá szükség.

De pl a kolléganőm valami kis faluban laknak,iskola ovi a másik faluba, ő meg bejár Debrecenbe dolgozni,meg kocsival viszi a gyerekeket.

2019. jan. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!