Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a tapasztalatok a pelenkár...

Mik a tapasztalatok a pelenkára csíptethető légzésfigyelőről? Te milyen légzésfigyelőt ajánlanál?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi megvettük, az elképzelés jó volt, hogy babakocsiban stb is tudjuk használni. Aztán folyton elmozdult rajta így 2 hónapos korától nem is használtam, mert folyton becsipogott és felébredt.

Most adtam el jóval áron alul.

Ha engem kérdezel a kiságyba tehetős lapos megoldásnál nincs jobb.

2012. márc. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetertek az elso valaszoloval. Szo szerint ezt irtam volna en is.
2012. márc. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A csíptethetőset nem ismerem, nekünk rendes 2 lapos baby control volt, amit a matrac alá kellett tenni.

Azzal minden rendben volt, 4 hónapra béreltem a mindennőnek webáruházból. Árban jobban jöttem ki, mert nem terveztünk második babát, de aztán most újra onnan fogok bérelni:)

2012. márc. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!