Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi ez a szemétből kiveszem a...

Mi ez a szemétből kiveszem a régi tesztet és a többi?

Figyelt kérdés

Komolyan nem akarok megbántani senkit mert mi is babát tervezünk. Ovu tesztelés, ha késik a mensi akkor is teszt. Itt sokszor olvasom hogy kukából veszi/veszitek ki a tesztet órák elteltével is, meg másnap. Aztán sokan oda képzelnek egy halvány csíkot. Miközben az max a száradasi vonal. Láttam olyat többször is ahova kérdező több tucat negatív tesztet rakott fel. Meggyőződése szerint pozitív, mert van másik halvány, de semmi igazából.

Tudom most le leszek hurrogva. De szeretném ennek a miértjét megtudni. Mi is vágyunk babára, de ilyeneket nem csinálok. Tesztet 10-15 perc után kidobom. Nem nézegetem napokig.

Bocsi ha vkit megsértettem a kérdésemmel.


2019. jan. 25. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert amíg nem jön meg, addig kapaszkodnak a reménybe. Mi is sokat vártunk a második babára, elhiszem és tudom, hogy nehéz.
2019. jan. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Volt h én is kivettem a szemétből, bár én azért nehogy legyen még egy csík 🙂 de ugyan mondd már meg mi a fenének bánt ez téged? Nem mindegy az ok? Ha te nem csinálod nem csinálod, ha xy kiveszi és megnézi és stb akkor mi van? Komolyan akkora nagy probléma ez h képes vagy megkérdezni holott tudod a választ ? Van aki annyira kétségbeesetten akar babát h 100 x megnézi hátha... hátha. Lehet 5 év próbálkozás után te is kitúrod a kukából a tesztet és nyögsz itt h ott a csík nézzétek. Könnyű elítélni, megszólni a másikat, közbe meg fi*ngod nincs.
2019. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-es! Nagyon magadra vetted. Sajnállak.

Fél éve próbálkozunk. Szóval van f.ingom róla. De látom itt nem lehet kérdést feltenni. Mert mindenhol van egy troll aki magára vesz mindent.

Bezzeg ha tíz db tesztet feltennék nem háborognál. Az amit csinálsz, kukából kihámozás stb jó nagy rágörcsölés... az ilyen dolgok miatt sem jön össze, mert ez plussz stressz...

2019. jan. 25. 22:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell sajnálnod engem, nekem már van gyerekem, fél év próbálkozás az még semmi, én nem is arról beszéltem. Különben meg minek teszed fel a kérdést ha nem bírod a választ? Mármint a neked nem tetsző választ 😃 még most is azt mondom h maga a kérdésed egy hüly*eség, tök felesleges ennek a miértjét kutatnod. Én meg ezért sajnállak, ha már itt sajnálkozunk, h babaprojekt közbe ez érdekel a legjobban.
2019. jan. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!