Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek jók lesznek a...

Szerintetek jók lesznek a régi dagi ruháim terhesen?

Figyelt kérdés

22 kilót adtam le 2 éve, de még megvan kb minden ruhám abból az időből.

Volt valaki hasonló cipőben? Hasznát vettétek a régi dagiruháknak a terhesség alatt?


2018. márc. 2. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
42 kg fogytam terhesseg előtt, de abból semmi nem lett volna jó. Mivel terhesen csak a hasad nő.
2018. márc. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg jok lesznek főleg a vége fele. Max picit nagy lesz, ha nem hizol megint 22 kilót (babastol meg mindenestől)
2018. márc. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, bár én nem voltam így, csak mikor terhes voltam vettem két számmal nagyobb pl pólót, mondván olcsóbb, mintha kismamásat vennék. De a hasam nőtt csak bele, mellbe, vállba, karba nagy volt. A kismama felsők csinosan álltak, mert ott a hasrész úgy van alakítva, hogy az a nagyobb, ami meg több számmal nagyobb az meg mindenhol.

Ezért az a véleményem, hogy érdemes 2-3 kismamafelsőt venni, többet nem mert úgysem sokáig kellenek, de addig is csinos az ember, otthonra mindegy.

A másik hogy lehet nem fogsz 22kg-t hízni terhesen hanem csak pl 8kg-t. :)

2018. márc. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Talán, de szerintem ne vedd fel őket, mert már nem ugyanaz a személy vagy, aki voltál.
2018. márc. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

37 hetes vagyok, eddig összesen két kismama felsőt vettem, mindkettőt karácsonyra a céges bulira meg a családi ebédekre. De mivel ezek elegáns felsők, így azóta se volt rajtam.

A mai napig a terhesség előtti pólóimat hordom kardigánnal, pedig S-es volt a méretem. 17 kiló jött fel eddig, de főleg hasra és combra. Nem mondhatnám, hogy kis hasam van.

Meg a pulcsik fele is jó még, azokat is hordom, pedig nem a bő szabásúakat vettem sosem.

Kismama gatyóban viszont 36-ról 42-re ugrott a méretem.

2018. márc. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem zavar, hogy hason kìvül mindenhol lógni fog rajtad és hülyén fogsz kinézni akkor hordjad
2018. márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!