Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Személyi igazolvány újszülöttn...

Személyi igazolvány újszülöttnek? Ez most komoly?

Figyelt kérdés
Most olvastam,hogy az újszülött személyi igazolványához is kell kép.Én azóta ezen röhögök...Ha nem akarom az egy hetes babámat berángatni okmányirodába,meg úgy kb sehova se így az influenza szezon közepén,hogyan oldjam meg ezt a remekfeladatot?😂
2019. jan. 29. 15:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem mi olyan vicces ezen. Kell személyi igen, arra kell kép is. Majd vidd el nyáron, amikor nincs influenza szezon és kész.
2019. jan. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen kell, nem csak külföldre utazáshoz, nekünk konkrétan a csok igényléséhez kérték a gyerek személyi igazolványát, így el kellett mennünk és csinaltatnunk kb 8 hónapos lehetett. A képet ott csinálták, az ugyintezo kemény harcot vívott vele míg végre normálisan a kamerába nézett :D
2019. jan. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!