Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 éves kisfiút beöltöztetnél...

3 éves kisfiút beöltöztetnél Jokernek farsangon?

Figyelt kérdés

2019. jan. 31. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

Tudja, hogy ki az? Azt is, hogy negatív hős?

Én fiam is ennyi idős.

Én elmondanám neki, hogy Joker olyan, aki másokat bánt, nem megtiltanám, de biztos vagyok benne, hogy le tudnám beszélni.

2019. jan. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Én simàn. A lànyom 4 éves, màr vagy fél éve odavan Harley karakteréért. Nem mondtuk neki, hogy igazàból ő gonosz karakter. Ha tetszik neki, akkor tetszik. A Jokerrel is ez lenne a helyzet. Ez csak egy jelmez, attól még nem lesz bűnöző. Nem kell mindig pozitív karakternek beöltözni.
2019. jan. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Csak ha ő kérné. Mondjuk elgondolkodnék rajta, hogy egyáltalán honnét ismeri...
2019. jan. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem ismeri, ezért gondolkoztam el, hogy nem jó ötlet. Csak ezt könnyű lenne megvalósítani :D
2019. jan. 31. 10:29
 5/11 Metionin ***** válasza:
100%
Ha az szeretne lenni akkor simán. Miért nem kérdezed meg tőle, hogy minek akar beöltözni?
2019. jan. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
4 éves fiam is joker lesz, imádja a batmant a filmeket a mesét.
2019. jan. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Na hát olyannak meg nem öltöztetném, amit nem ismer. A farsang lényege, hogy a gyerek örüljön a jelmezének. Akkor inkább legyen mittomén kiskutya, az se nehéz.
2019. jan. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem ő kérte? Ebben az esetben nem. Legyen az farsangkor, ami ő szeretne lenni. Az én lànyom Csipkerózsika lesz. Én nem szerettem volna hercegnőnek öltöztetni, mert 12 egy tucat, de ha ő azt akarja, akkor az lesz. Ő nem mondta mi szeretne lenni?
2019. jan. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Természetesen megkérdeztem mi szeretne lenni, de naponta 3szor változtat rajta.
2019. jan. 31. 10:34
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

Mi is így voltunk. Minden nap màs akart lenni. Mikor jelmezt mentünk keresni, akkor épp Belle volt a kérése. A boltban viszont màr egy rózsaszín ruha tetszett neki. Így azt vettük meg. Szóval Csipkerózsika lesz.

Szerintem vidd el jelmezt nézni, és úgy vàlassza ko. Vagy neten nézegessetek képeket, és àllapodjatok megz hogy ami akkor megtetszik az lesz.

2019. jan. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!