Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a 3. napit késve vettem...

Ha a 3. napit késve vettem be, van esély terhességre?

Figyelt kérdés

Symiciát szedek majdnem egy éve. Eddig minden rendben volt vele, bevált. Bár egy ideje nem volt szexuális kapcsolatom, januárban volt egy egyéjszakás kalandom.

Minden este 21-22 óra tájban veszem be, viszont a harmadik szemnél elfelejtettem este, és hajnalban mikor felkeltem (6-7 óra körül lehetett), akkor viszont bevettem. Onnantól igyekeztem pontosan szedni, legalábbis nem emlékszem hogy késve vettem volna be. Rá kb. egy hétre volt ez a kaland. Nem élvezett belém.

Igazából ez csak azért jutott most eszembe, mert picit fáj a szívemnél, és hirtelen nem tudtam minek betudni. És eszembe jutott, hogy még nem késtem soha a tablettával.

Biztosan sokan hülyének néztek, de igazából csak meg szeretnék nyugodni, hogy nem lehet ebből semmi.

Egyébként ha már ezt a kérdést kiírom, ehhez kapcsolódóan lenne egy másik is. A C vitamin mennyire befolyásolja a tablettát? És a Neo-Ferro-Folgamma?

Köszi előre is.


2019. febr. 2. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:

12 órán belül nem probléma.


Nem szedek gyógyszert, de úgy tudom, hogy a magas dózisú c vitamin gyengíti.


Szerintem a vas is.

2019. febr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
500 mg-osat szedek. Neo-Ferro-Folgammát csak a ciklus elején szedtem, mostanában nem, mert mindig elfelejtem.
2019. febr. 2. 20:16
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]

Na, eszerint nem befolyásolja a vas. :)

2019. febr. 2. 20:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Az 1000mg-os C-vitamin kihathat már rá,az alatt elméletileg nem.De akkora dózist egyszerre bevinni amúgy is értelmetlen lenne.


A terhességi teszt mutatja meg,hogy terhes vagy-e.

2019. febr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!