Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megfigyeltetek olyat a gyereke...

Megfigyeltetek olyat a gyereketeknél hogy felpörög ha lázas és/vagy ha lemegy a láza?

Figyelt kérdés
Éjje miután megkapjáj a Nurot rendzserint 2 óra mire visszaalszanak. Meg a nagyobbik lányom olyan pl ma is, hogy mikor megy fel a láza elkezd dumálni, de komolyan 4-re értünk ma haza és be nem áll a szája...értrlmes dolgokat mond, távol áll a tudatzavarról, de folyamatosan mondja. És mindig ilyen mikor lázas,egyszerűen rájón a szómenés. Ez normális?? Mert már arra is gondoltam hogy a Nurophenbe valami gyorsító van komolyan..
2019. febr. 3. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Az èn gyerekem alapból folyton pörög, be nem áll a szája (még evès közben is dúdol), de ha làzas mintha lelőtték volna! Csend van!!! Alszik vagy nézi a tv-t, alig szólal meg olyankor
2019. febr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Mindenkire máshogy hat a láz, pl férjem gyerekként felfalta a hűtőt, én akár 1 hétig alig ettem gyerekként ha lázas voltam.

Én gyerkőcöm olyan mint az elsőé, alapból be nem áll a szája, de most is napokban onnét tudtam hogy ebből láz lesz hogy meg se szólalt és aluszékony.

Ha lemegy a láza akkor éled fel, mikor elkezd izzadni.

2019. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én gyermekem mindig pörög, őt még a láz se nyomja el, elég nehéz is így nála észrevenni ja beteg. A Nurofenben viszont tényleg van valami, mert 1x betegség után egy héttel is jött, hogy adjak neki Nurofent, pedig már jól volt. Teljesen ráfüggött.
2019. febr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A háromévesem simán pörög ha láza van, az orvosi váróban meg szokták kérdezni, hogy miért viszem oda gyógyultan a betegek közé, és néznek nagy szemekkel, ha elmondom, hogy ő ilyen, ha beteg :D Ugrál, rohangál, dumál, idétlenkedik. De ha nagyon felmegy a láza, 39 körül, akkor azért már ő is levert, nyűgös.

Ami nekem fura, hogy a Nurofentől szépen lemegy a láza, viszont az elvileg erősebb Flamborintól meg se mozdul.

2019. febr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is a múltkor beadtam a Nurofent,gondoltam,majd alszik egy jót,de nem. Teljesen felpörgött.
2019. febr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a lányom ilyen, 6 éves, ha megy fel a láza mindig sír, hogy nem akar lefeküdni, gépezni, játszani akar és mondja, mondja, mondja.

A 4 éves fiamon már azonnal látom ha beteg, bágyadt, fekszik, néha még mozdulni se nagyon akar.

Minden gyerek más.

2019. febr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!