Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti heti hányszor adtok avokádó...

Ti heti hányszor adtok avokádót az 1-2 éves gyerekeiteknek? És húst/csirkét minden nap?

Figyelt kérdés

2019. febr. 3. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Hús többnyire minden nap van, tojás 1-2 naponta. Nagyszülőktől kapjuk házi így ez minden nap van szinte.

Nem fözök fűszeresen zsírosan.

Avokádót heti 2x ételben vagy krémben

2019. febr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Heti szinten nem szoktunk avokádót enni. Mondjuk egy hónapban egyszer.

Húst majdnem minden nap, bár időnként vannak húsmentes napok, olyan heti egyszer. Vagy ha hal van ebédre.

2019. febr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Egyszer sem kapott avokádót ennyi idősen. Egyszerűen mert mi sem esszük.
2019. febr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az én babám imádja,kb.het 5-6x eszik avokádót.Húst mi is van,hogy egy-egy nap kihagyunk.Olyankor tojással,vagy hüvelyessel mint lencse vagy bab amivel helyettesítem.Tojást viszont főtten egyáltalán nem eszi csak omlettként sajttal,vagy esetleg tojáskrémként elkészítve,de az 50-50% h megeszi.🙃
2019. febr. 3. 22:01
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem is bűn rossz az avokádó én sem szoktam enni,viszont a fiamnak azért veszem mert elvileg nagyon egészséges meg nagyon szereti egyik kedvenc...
2019. febr. 3. 22:03
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

8 éves és még sosem evett avokádót. Mi sem esszük.

1-2 évesen annyiszor evett húst, ahányszor mi. 4-5 nap biztosan.

2019. febr. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Én imadom az avokadot meg a gyerek is. Heti 1-2szer vagy magában vagy banannal osszenyomkodva vagy kremkent esszuk. (pl tegnap azt ette vacsira)


Húst legalabb heti 5 alkalommal. Nyilvan nem mazsaszamra de altalaban ebedhez vagy vacsihoz hus van.

2019. febr. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Avokádót se a gyerek se mi nem eszünk. Én még soha nem ettem, nem része az étrendemnek így nem jutott eszembe sem hogy a gyereknek azt adják. Kap zöldséget gyümölcsöt egyébként az általánosabbakat. Húst nagyjából minden nap adok neki.
2019. febr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem tök jó, hogy ennyire szereti (én is imádom), de azért vigyázz vele, elég sok zsír van benne. Ez mondjuk egészséges zsiradék, de azért nem árt figyelni a mennyiségre.
2019. febr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!