Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nők akik fiatalon szültek és...

Nők akik fiatalon szültek és nem tudják nevelni a gyerekeiket?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy aki fiatalon szült, 18 éves kor alatt és valami oknál fogva nem tudja nevelni a gyerekét ezt a dolgoz, hogy élitek/éltétek at ? Tartsátok a kapcsolatot a gyerekkel ? Titkoljátok masok elől? Magatokkal eltudtok szamolni ? Ősanyák kérlek ne írjatok. Olyanok tapasztalataira vagyok kíváncsi aki átélte ezt .
2019. febr. 5. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Kár,hogy nemvagy te is "ősanya".
2019. febr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
"Tartsátok" ????? Akarod mondani tartjátok
2019. febr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Tartsatok, aha, nincs tobb kerdesem.
2019. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Látom azért vannak "kedves"kommentelők,akik érdemben hozzászólni nem tudnak,de észt osztani annál inkább. Egy helyesírási hiba miatt......

Nem is tudjátok miért kérdezi,lehet önhibáján kívül nem tud a gyerekével lenni,ti meg még bele is rúgtok. Szép.....


Kedves Kérdező!

Én ugyan nem vagyok ilyen helyzetben,de kivanom, hogy mihamarabb rendeződjön az életed!

2019. febr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%

4# mert te sem válaszoltál érdemben!

Ha pedig valaki feltesz egy kérdést, vegye a fáradságot hogy megtanul előtte helyesen írni!

Ez nem gépelési hiba!!!

Egyébként pedig önhibáján kívül nem tud a gyerekével maradni?

18 év előtt aki szül, a nagy büdös semmire az igenis az ő hibája!

Megkellett volna tanulni védekezni (bár itt mindenki amellett lesz terhes)

2019. febr. 6. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolok!

Köszönöm, hogy felhívtátok a figyelmem a helyesírási hibára.Remelem megmarad ez a jó szokásotok. De ha nem tudsz válaszolni akkor ne tedd .

2019. febr. 6. 10:55
 7/7 p.szabina1223 ***** válasza:

Nem személyes tapasztalat, de itt a lakhelyemen van egy nő, aki 18 évesen szülte az elsőt, aztán rá egy évre a másodikat. Alig volt a kicsit pár hós, mikor egy pasi miatt otthagyta a két gyerekét. Aztán az új pasitól is lett egy gyerek, de később az is intézetbe került. Mivel egyiket sem látogatta, a gyerekei nem is ismerték, egy idő után hivatalosan is lemondott róluk. Most szülte a negyediket február elején, de anyagi okokból és mert nem is akart újabb gyereket, már terhesen lemondott róla, a születése után meg sem nézte stb.

Én elég sokat beszélgettem ezzel a nővel, azt mondja, egyáltalán nincs lelkiismeretfurdalása a tettei miatt. Nem titkolta soha sem, magától és nyíltan beszélt nekem ezekről a dolgokról. Azt mondta, ezek is az élete részei, de ő nem nagyon gondol a gyerekeire és nem bánt meg semmit. Nem is tűnik depressziósnak ezek miatt, a pasijával egy tanyán él, állatokat tart, éli az életét.

Nem vagyok ősanya koránt sem, de ez azért nekem kicsit kegyetlenül hangzik.

2019. febr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!