Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van még olyan lány aki fiatalo...

Van még olyan lány aki fiatalon szeretne szülő lenni? Vagy aki egyáltalán szeretne majd gyereket?

Figyelt kérdés

Sok olyan nő, lány van aki egyáltalán nem szeretne gyereket majd. Én viszont szeretnék, csak kezdek attól félni, mi van akkor ha majd a barátnőm nem szeretne. Mert rengeteg ilyet hallok.


Én légyszívesebben 25-30 éves korom között vállalnék gyereket.

Most 21 vagyok.


2018. nov. 10. 09:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

25-30 éves kor között szülnek szerintem még mindig a legtöbben.

Én 24 vagyok, az első babánkat várjuk :)

2018. nov. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%

Szeretnék 30 éves korom előtt mindenképp szülni. Nyilván beleszámolom hogy ha nem lesz olyan keresetem akkor nem vállalok gyereket, de igyekszem mindent félretenni már most is, hogy ilyen problémám ne legyen


20L

2018. nov. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Mindig is fiatalon szerettem volna anya lenni. Szerencsére megtaláltam időben az elhez alkalmas párt. 24 éves vagyok és 7hónapos az első babával.😍
2018. nov. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Szia. Soha nem akartam 29eves köröm előtt anya lenni.

De alig 20evesen nagyon szerelmes lettem, most vagyok 24 mindjárt és 9honapos a kisfiunk.

Párom mellett már az elején éreztem, hogy na ő kell nekem mint társ, férj és apa!

Párom 29eves

2018. nov. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
23 vagyok, első babánkat várjuk. :) Már több, mint egy éve döntöttük el a párommal, hogy jöhetne, hiszen mindenünk megvan, de aztán úgy döntött, hogy sok-sok hónapon át várat bennünket. :)
2018. nov. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30 alatt szerettem volna mindkét gyereket megszülni, ez így is lett, az elsőt 20 évesen, a másodikat 28 évesen.
2018. nov. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

21 évesen szültem a fiamat, most vagyok 27 de betöltöm a 28at, mikorra megszületik a pocaklakó.

Egyáltalán nem bántam hogy fiatalon szültem az elsőt.

2018. nov. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok, férjem 26, és lassan 2 éve próbálkozunk. Mindig is 23 évesen szerettem volna szülni. Hát erről már lekestem.
2018. nov. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én már most is késznek érezném magam a gyerekre. De anyagilag sajnos nem.

Suli és minden más miatt 27 évesen leszek erre alkalmas.

De szeretnék legalább egy egészséges gyereket. A legjobban 2 vagy 3-nak örülnék, mert nagyon szeretem a gyerekeket. :)

Őszintén remélem, hogy hamar összejön majd:(

2018. nov. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én mindig is szerettem volna még 30 éves korom előtt szülni. Jelenleg 27 éves vagyok, 7 éve megtaláltam életem szerelmét, akivel idén össze is házasodtunk. :)

A következő 1-2 éven belül tervezzük a babát, úgyhogy ha minden jól alakul, sikerül tartani, amit annak idején elterveztem és 30 éves korom előtt anya leszek, ahogy mindig is szerettem volna.

2018. nov. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!