Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Krimhilda...

Mi a véleményetek a Krimhilda névről?

Figyelt kérdés
Nem tucatnév, de annak ellenére szerintünk vállalható, nem ad okot gúnyolódásra, nem kisebbségi.
2019. febr. 10. 09:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
67%
Neharagudj, de szörnyű ! Ne szúrj ki a gyerekeddel! Add neki inkább a Hildat ...
2019. febr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
29%
Jobb mint az eszmeralda vagy dzsesszika. Nekem furán hagzik, olyan komor, de leginkább öreg nénis név. Szerintemmlegalábbis.
2019. febr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
50%
Lilla, hiaba irkalsz nekem privatban, nem fogik belemenni ebbe. Erre a nevre mindenk azt irja szar. Csúfoljak majd, nem az oviba es nem a neveletlen gyerekek, hanem majd az altalanos iskolaban mindenki, amikor a szokincsuk eljut oda. Bezzeg te, te sose csufolnad mi? Oo draga patikatiszta lelku Lilla. Primitiv vagy, nem tudod elfogadni a masik ember velemenyet.
2019. febr. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
19%

Beteg vagy, én meg nem vagyok Lilla. De biztos jobban tudod.


És de, hülye szülők neveletlen gyereke csúfolja, ennyi. Ha tőled nem hallja otthon, eszébe nem jut.

2019. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem te vagy kicsit beteg azzal, hogy ha mas ir egy velemenyt akkor

1, azonnal belekotsz. (mint a dedoban b4$z0d)

2, el benned egy olyan kep, hogy a gyerekeknek NULLA kreativitása a rosszalkodasra, az csakis a paraszt szülő lehet aki kicsufolja a szomszed Julikat meg Misiket amit aztan meghall a gyerek es megy misipisizni a jatszoterre... (nalatok igy volt?)


Veletlen sem lehet egy gyerekben annyi csintalansag hogy szoviccet csinaljon mas nevebol ha mar erre amugy szellemileg erett. (bar te sztem nem ertel meg erre ezert vitatkozunk ezen)


Felfogtam amit a kis retardalt agyaddal allitasz, mindossze nem tartom valosnak. Szuleik nelkul is, a legtisztességesebb csaladbol jovo kiskamasz is kepes kigunyolni egy teljesen hetkoznapi nevu gyerektarsat. Nem kell hozzá felnőtt meg ilyen nev sem. Ahogy irtam, barmit kepes barki kicsufolni 10eves kor felett EGYMAGA. (nyilvan vannak fokozatok, a Vegh Bela meg a Fekete Napsugartol egy Szabó Evan at a vegtelensegig)


Latod dragam, felfogtam amit irsz csak en nem vergodtem volna, hogy neked ez a velemenyed, csak ugy atlepek rajta. De te meg mindig nem erted. Inkabb megebedelek.

2019. febr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Én Ildikó vagyok, Kriemhild névből ered a nevem. Hilda jobb lenne.
2019. febr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
36%
Értem, az a retardált, aki nem csúfol mást és nem csinál szóviccet a nevéből. Fura körökben forogsz, déli gyógyszer megvolt?
2019. febr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Ha csak nem germán, sváb a vezetéknév is. Előző voltam.
2019. febr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Remelem mar toporzekolsz is. Anyukadtol. Tanultad ezt is ugye? Megvolt a deli gyógyszer, köszi h aggodaz.
2019. febr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nem tetszik.
2019. febr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!