Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Krimhilda...

Mi a véleményetek a Krimhilda névről?

Figyelt kérdés
Nem tucatnév, de annak ellenére szerintünk vállalható, nem ad okot gúnyolódásra, nem kisebbségi.
2019. febr. 10. 09:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
68%
Nekem olyan mint a Brünhilda. Hangzása sem szép, és inkább egy arisztokrata idős hölgy jut eszembe, mint egy édes kislány. Szerintem a Hilda, Hédi sokkal szebb.
2019. febr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Jézusom, mi zajlott le itt...
2019. febr. 10. 14:53
 23/27 anonim ***** válasza:
90%
Oké, nektek tetszik ez a név, mégis kiírtad a kérdést. Láthattad az itteni nem reprezentatív minta alapján, hogy az emberek kb. 90%-ának nem tetszik a név. Természetesen elítélendő dolog bárkit a neve miatt gúnyolni, a jólelkű emberek, és a jól nevelt kedves gyerekek ezt nem is teszik soha. Szintén a gyakori nem reprezentatív mintája alapján gondold át, hogy hány ilyen ember van, aki jólelkű, gyermekét is jól neveli, soha sem gúnyolódna, és hány troll, aki élvezettel éli ki az összes frusztrációját akár itt névtelenül, akár az életben egy gyengébbel szemben. Szóval, ha tényleg az emberek véleményére voltál kíváncsi, itt megkaptad, ez után a te döntésed és felelősséged, hogy adod-e ezt a nevet a születendő gyermekednek.Egyébként személy szerint nekem sem tetszik a "Krim" előtag miatt, mivel a hangszimbolikája és az, hogy a "krimi" szóra lehet asszociálni belőle, kellemetlen hangulatot kölcsönöz a névnek. De természetesen én személy szerint soha nem gúnyolnám érte.
2019. febr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Juj- én általában nem szólok le neveket, mert tényleg mindenkinek más tetszik, de ez olyan kemény és valahogy nem jó hangzású egy kislánynak. Nem választanám.


Inkább a Hilda magában.

De persze ha nektek tetszik, akkor a ti döntésetek.

2019. febr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Legyen inkább csak Hilda, vagy Hildegárd (így a Holleanyóban hívják a Grimmes videós mesében a szorgalmas leányt) , vagy Tilda, vagy Matilda.

Mondjuk nem rossz, de tényleg fura.

2019. febr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
*Vagy pl egyszer hallottam a buszon egy ilyen nevet, hogy Trina; vagy pl mondjuk a Tina is szép.
2019. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
*v pl a Friderika
2019. febr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!