Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthon lévő anyukàk mikor...

Otthon lévő anyukàk mikor talàltatok újra munkahelyet, mivel kötitek le magatokat?

Figyelt kérdés
Novembertől bölcsis a kisfiam, én decembertől dolgoztam, de 3 hónap próbaidő után elküldtek. Gondolom mert sokat volt beteg a kisfiam. Most nagyon magam alatt vagyok, keresem az új munkát de még nincs semmi.

2019. febr. 12. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyed alatt tanultam, és hamar lett új munkahelyem. Kb mire beszoktattam a fiam a bölcsibe.

AMikor beteg volt, férjemmel felváltva voltunk vele otthon.

2019. febr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, javaslom a fizetős tanfolyamokat én most élelmiszer-vegyiáru eladóira járok. A Sparban lesz a gyakorlati helyem és 50-50%-ban kérni szokták, hogy maradjanak a tanulók úgyhogy remélhetőleg június 6 után alkalmaznak :)
2019. febr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ABC eladó... Ahhoz szinte már papír se kell, mert akkora a hiány benne. Nem hiszem, hogy ez álom szakma lenne.
2019. febr. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

De kell papír hozzá, Okoska, ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, ne válaszolj!

Lidlbe egyik ismerőst eladóival, boltvezetőivel és gyakorlattal vették fel másik próbálkozott többször, semmi! Sehová nem kell papír, de mégis, ha jelentkezik olyan, akinek van, azt veszik fel hamarább!

Ugyanígy óvodai dajkának se kell papír, 8 általános+erkölcsit kértek, de megmondták nekem a telefonba, hogy akinek papírja van róla, hamarabb veszik fel..ne szólj, száj!

Én amit látok, hogy minden boltba még a coopba is kérik, mert kötik őket a jogszabályok. Az, hogy egy ismerősöm dolgozik egy ajándéktárgyakat árusító boltban, és nincs papírja, az is előfordul. De inkább egy ilyen szakmát rakok le, ami piacképes és hamarabb felvesznek, mert papírom van róla, mint jól hangzó okj-t, mert Te szerinted az karrier.

Lehet másnak szívni a vérét :)

2019. febr. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Ja értem. Neked gyes/gyed után az álom meló a lidl-be eladó. Hát nem egy az emberek igényszintje, az biztos.
2019. febr. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm, Mari néni az előadást. Befejezted? :D
2019. febr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!