Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mi csináljak ha a...

Szerintetek mi csináljak ha a barátnőm zavarja hogy szeretem, szeretgetem az újszülött közös lányunk?

Figyelt kérdés
azt veszem észre rajta hogy nagyon zavarja hogy imádom a lányunk szoktam neki puszit adni meg ilyesmi marmint a lányunknak aztán latom hogy zavarja.remelem nem lesz depreszios vagy ilyesmi,szereti ö is a lányunk csak mivel alig 1 hónapos ö van nyilván a figyelem központjában.szerintem ez zavarja. előtte meg barátnőm volt minden. Nekem nem sok haverom van ezert is szinte minden idött együtt voltunk a baba előtt de most mar ez lehetetlen kitölti az életünk a picur , fiatalok vagyunk mind ketten o meg meginkabb lehet ez is közre játszik 17.
2019. febr. 13. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Ő legyen az első, a baba csak a második.
2019. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 grafno ***** válasza:
27%
Szerintem nem zavarja. Az a normális ha a kicsit is szereted.
2019. febr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Normális, hogy szereted a lányodat, de ne felejtkezz el a baratnődről se! Ő is igényli a szeretetedet. Puszilgasd őt is, dicsérd, bókolj neki! Holnap úgyis Valentin nap, vigyél neki virágot, sütit, ha van rá keret valami kis ajándékot! Erősítsd benne azt az érzést, hogy ő is fontos ugyanúgy, mondd el mennyire boldog vagy, hogy ő általa lettetek egy család. Mondd el neki, hogy mennyire szereted őt is és a kicsit is, és hogy nincs jobban vagy kevésbé, mert másképpen szereted mindkettőjüket, egyikőjük apai szeretettel, őt a választott párodként!
2019. febr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7%
Nem lehet, hogy csak az zavarja, hogy puszilgatod? Újszülöttnél a látogató rokonoknak sem szokták engedni a puszit, nehogy elkapjon valamit. Még ha tünetmentes is az illető, sok betegség mar a tünetek kezdete előtt fertőz. Bár ha már egy hónapos, lassan ez se lehet gond.
2019. febr. 14. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
17??? Öcsém, gyereknek gyereket... Aztán meg teszik fel a hülye kérdéseket!
2019. febr. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Újszülöttnél a látogató rokonoknak sem szokták engedni a puszit, nehogy elkapjon valamit."

Azért a saját szülei hadd puszilgassák már azt a babát... Az apja nem látogatóban van ott, hanem jó esetben vele él.

2019. febr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!