Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elviekben beszélgetunk gyerekv...

Elviekben beszélgetunk gyerekvállalasrol. Nornalis ha a többet kereső ferfi nem ad bele mindent a csaladba?

Figyelt kérdés

Ő anyujanal él, saját ingatlanban. Gyűjt arra az ingatlanra lakastakarek plusz anyujànak ad.

Közös ingatlanrol es gyerekvallalasrol azt mondja, keres 200 vagy 270 nettot, abbol csak 100 at adna bele a csaladba. A többi ugyanugy maradna nekik(k)


Amugy en gyerekkel élek 100 bol egyedul ami kevés.folyamatosan segitenek a szüleim. A férfiaknak meg joval több az élelmezése, plusz még egy gyerekkel azaz kettővel csak nyomorognank igy. 200 bol 4 fő.


Szülne ilyen feltételekkel bárki gyereket?


2019. febr. 27. 07:50
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Szoval közös gyermek, ingatlan a terv. Ilyen hozzáállással.
2019. febr. 27. 07:52
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekik? Vagyis nem tud elszaladni az anyjától és még a saját gyerekét is mögé sorolná.

Kizárt. Soha.

2019. febr. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
*elszakadni
2019. febr. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Uramisten, hogy fordulhat meg ilyen a fejedben? Még a gondolatot is zárd ki. Ez soha nem lesz a társad, a normális párod.
2019. febr. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy nem. És nem konkrétan a pénzről van szó, hanem az elköteleződés mértékéről. Akar egyáltalán gyereket vagy csak a te fantazmagóriád, hogy kell egy közös is?
2019. febr. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ez az ember közös kasszát se tervez veled, nem hogy közös jövőt, vagy közös gyereket.

Egyedül nevelsz egy gyereket már így is. Nem akarsz kettővel egyedül maradni, ugye?

2019. febr. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen akar gyereket. Igy.
2019. febr. 27. 08:26
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez így megalázó lenne, kicsit olyan mintha eleve csak gyerektartást fizetne. Az más szájízű, ha egy házasságban megbeszélik, hogy egy közös számláról valami közös megbeszélt célért utalnak minden hónapban. De mindenképp nagyon fura a közeli jövőben gyermekvállalásról beszélgetni úgy, hogy mindketten szülőkhöz vagytok láncolva és előbb nem ezt akarjátok megoldani. Szerintem nem bíztok egymásban, hogy ezt bármelyikőtök meglépné.
2019. febr. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Normális ez az ember egyáltalán? Jesszusom...

Természetesen a válasz, nem. De szóba sem állnék vele...

2019. febr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
98%

Hogy micsoda?

Már amúgyis minek szülnél valakinek, aki az anutájával él? (direkt írtam így)


Ilyen hülyeséget soha nem hallottam. Nálunk is az a helyzet, hogy én 2-3x annyit keresek, mint a feleségem. Totál nem érdekel senkit, vállaltunk egy KÖZÖS háztartást, közös gyerekkel, minden közös. Soha a büdös életbe nem számolgattam, hogy kinek mi jár, van egy kasszánk, abból költünk mindenre, amire a családunknak szüksége van. Nincs én meg te (mármint természetesen van, mindenki annyit költ a saját szükségleteire, hobbijára, akármire, amennyit szeretne és megenged a kassza).

Majd jól nézne ki, hazavinnék egy adag sütit és megenném, mert azt az én fizetésemből vettem :D

És a szülők támogatása szép dolog, szükséges is, abban sem tennék különbséget, ha a feleségem szülei szorulnának rá és futja, akkor nekik adnánk, ha az enyémek, akkor nekik. Más kérdés, hogy egyik sem fogadná el szívesen, mert a mi boldogságunk és előrehaladásunk a legfontosabb nekik.


Komoly zűr van itt a fejekben minden oldalról.


Szóval, én azt javasolnám, hogy csak olyan férfival vállalj közös jövőt, aki teljes értékű partnernek tekint, a fizetéseddel, meglévő gyerekeddel, minden pozitívumoddal, negatívumoddal együtt elfogad.

2019. febr. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!