Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám én is olyan jól...

Hogyan tudnám én is olyan jól csinálni, mint Dobó Ági instaanyuka?

Figyelt kérdés

Már régóta foglalkoztat a kérdés..

Tanult, sportolt, szép kinézetű, jól főző, értelmes tájékozott, nagyon jó anyuka és -féleség. És a dolgaim is jól haladnak. Most Thaiföldön nyaralnak, tele vannak energiával, építkezés, minden ezer szalon fut náluk.

Hogy lehet valaki ennyire sokoldalú és ügyes? Hogy lehet ennyi energiájuk? Komolyan erdekelne:)) nekem kb minden napom egy katasztrófa hasonló körű gyerekekkel.. mi is építkeztünk, de kb az élettől ment el a kedvem.. annyira kivoltunk, vagyunk ..


2019. febr. 27. 20:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hogy az insta fotokhoz vigyorogsz, posztolod es akkor rolad is mindenki azt fogja hinni hogy franko anyuka vagy...


Basszus komolyan aztvhiszed nehany foto alapjan hogy ő a mintaanyuka?

2019. febr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%

Azt figyelembe kell venni, hogy instagramra mindenki a pozitív dolgokat pakolja fel. Biztos ő is kiborul vagy elfarad sokszor, csak ezt nem osztja meg.

Ne érezd magad ezért rosszul.

2019. febr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
96%
Modell, szépségkirálynő... ezekről te már lekéstél :D
2019. febr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
95%
Azaz: mivel ezzel foglalkozik, topon kell lennie.
2019. febr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nézzetek meg a youtube csatornáját, hát nekem nem úgy tűnik, mint aki szarul csinálja és megjátssza magát. Ügyes lehet, csak a recept kellene nekem is:)
2019. febr. 27. 21:02
 6/27 anonim ***** válasza:
67%
Neki is volt olyan videója ahol sírva fakadt a kocsiban mert az építkezés nem úgy ment mint tervezték és könnyek között magyarázta, hogy éppen mik csúsztak el megint és már nem bírja. Nyilván instára nem a problémát tolja fel az ember hanem elsősorban igyekszik megoldani azt. Manapság szerintem amiket említesz: tanult, sportol, jól kinéző, főző anyuka és feleség alapvetőek, legalábbis én mint nem instaanyu ezeket várom el magamtól és azt kell mondjam büszke is vagyok magamra. Egyszer a ti házatok is készen lesz és szerintem akkot nálad is megáll a hajhullás, amíg építkeztek ők sem nyaralgattak ám...
2019. febr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
37%

Én nem vagyok instaanyuka,de ugyan ilyen az életem(jó,nem "tájföld",de egyéb utazás) és nem értem,másnak miért problémás a gyerekkel az élet.

Nálunk mindig rend és tisztaság van,van kaja, dolgozom,terembe és futni járok, a nyaralunk,utazunk,a gyerek nem keni a plafonra a kaját, nem őrjöng, szépen viselkedik. Soha nem fogtam fel a gyerekvállalást egy tortúrának, reggel nem döntöttem magamba a kávét,hanem sportoltam és nem hagytam el magam. Babával mindent ugyan úgy lehet csinálni,mint nélküle. Hozzáállás kérdése. Nekem is van gondom,rossz napom,tépem a hajam néha,hogy mások miatt stagnál egy-egy dolgom,de nem fogok megzavarodni,hanem mondjuk edzek egyet és máris könnyebb:). És nem,nincs sem nagymama,sem szitter,sem bejárónő. És elhanyagolt gyerek sem. A gyerek pedig nem kiskirály itthon,hogy mi ugráljunk miatta és tomboljon,hanem meg lehet vele mindent beszélni. Mikor pici volt,jött velem mindenhová, futni is,ebbe nőtt bele. A kiegyensúlyozott, mozgalmas,de nem őrült életbe. Szerencsére a párom is ilyen és nem kell neki mondani,hogy segítsen pl.

2019. febr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%
Hát nem is tudom. Te minden sztárral, celebbel, insta-mamival összehasonlitod magad? Azért ez baromi frusztráló lehet. Én nem úgy kelek fel minden nap, hogy basszus miért is nem vagyok oscar-díjas színésznő, vagy egy milliárdos felesége. Hidd el baromi sokan nem azok, sőt rengeteg ember bármit megadna ha a te jelenlegi életszinvonaladon élhetne és ne mondjuk egy háborúban, éhínségben.
2019. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
65%

Van egy közeli ismerősöm, sokat vagyok náluk, úgyhogy látom a hétköznapokat is. 33 éves, 3 gyereke van, a legkisebb 1 éves, majd 2,5 és 5. Egyetemi végzettsége van, okos, tájékozott nő. Jó alakja van, mindig ápolt, csinos. Jól főz, a ház tiszta, persze a gyerekek miatt néha van rendetlenség, de nem tartós. A gyerkőcökkel rengeteget foglalkozik, az 5 éves már tud írni, olvasni, kézműveskedik velük, tanítja őket apró dolgokra. Ráadásul most ment vissza dolgozni heti 2 napra, és így is mindig topon van. Mondjuk a férje a tenenyér hordozza az biztos.


Volt egyetemi tanárom: munka mellett csinálta a Phd-t, 3 éves ikrek plusz egy 5 éves mellett. Mindig csinos, mosolygós, ápolt volt, tele energiával.


Ők nem az instának éltek, egyszerűen ilyenek voltak. Én bevallom, hogy szeretek lustálkodni, néha tele vagyok energiával, néha meg semmit sem csinálnék. Ha munkáról, tanulásról, gyerekről van szó, akkor én is a maximumot nyújtom, másban viszont nem zavar a lazaság.

2019. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%
Nincs rajta teher. Csak ugy lehet. Bejáronő,törődő férj, szabadidő magára, stb
2019. febr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!