Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek a Dobo Agis...

Szerintetek a Dobo Agis gyerekszoba mennyire hétköznapi?

Figyelt kérdés

[link]


A mi gyerekünk szobája ehhez képest kutyaol, elég szarul érzem magam, hogy nem sikerült ilyen szobát a gyereknek adni. :(


2018. aug. 11. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Abszolút nem érdekel vadidegen gyerekek szobája.
2018. aug. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, hogy miért érdekel téged egy vadigeden ember gyerekének a szobája. amúgy meg semmi extra, egy alap rendes szoba, szép, tiszta, mi kell még? nem értem miért vagy ennyire elájulva tőle. képzeld el, a mi fiunk 2 éves, és nincs saját szobája. egy szobában alszunk, mert nincs másik, csak 1. tragédia, ugye?
2018. aug. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Hót uncsi szoba.
2018. aug. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem teljesen hétköznapi, kiváncsi lennék a tiétekre, milyen lehet ha ehhez képest kutyaól, ebben a szobában tök egyszerű fehér bútorok vannak, meg egy kanapé, mi nemsokára költözünk, ennél sokkal egyedibbet szeretnék.
2018. aug. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ezek az atalakithato bútorok közel fél milliót kostalnak, a ruhás szekrény, gipszkarton is kész vagyon. Ti ennyire gazdagok vagytok vagy nem ismeritek ezeket, ráadásul tok új ház

Nekünk régies mamokas bútoraink vannak, viszont saját lakás, nem a banke .

2018. aug. 11. 19:00
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nagyon szép ez a szoba, de amiatt rosszul érezni magad, hogy te nem tudtál ilyet csinálni masszív butaság. Ez inkább a szülőnek jó érzés, a gyerek totál jól érzi magát egy csiricsáré régi bútoros szobában is, ha szeretik és foglalkoznak vele.
2018. aug. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hát, szerintem sincs benne semmi extra... fél milliós bútor?! És?! A gyereket mondjuk pont nem érdekli. Az enyémek bútora nem került fél millióba, ellenben színes, vidám, igazi csajos, és jól érzik magukat benne. A fal igazából csak festés, ezeket a hegyeket falmatricával is megcsinálhatod, ha annyira tetszik, a bútor meg egy dolog, hogy sokba került, de valószínűleg igencsak szívnám a fogam, mikor meglátom, hogy a csajok a függönyt tépik róla, mert jó lesz Aranyhaj hajának, meg ugrálnak az ágyban, ami igencsak összetörne alattuk, ellenben szerintük vicces. Pedig nyugis, tündéri gyerekeim vannak, de ezek nem élnék meg a középső csoportot sem nálunk.
2018. aug. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem szép egyszerű szoba, semmi exta! Hogy mi mennyibe került nem érdekel! Én abból a kategóriából választottam amit megengedhetünk magunknak és abból nyilván azt ami nekem a legszebb. Nem vagyok irigy, ha mások drágább bútort stb. vesznek, mivel nekem az a tökéletes ami nekünk van! Nagy odaadással, örömmel és sok munkával készült el a gyerekünk szobája, nekünk a legértékesebb, mert mi dolgoztunk rajta, mindegy, hogy mi "csak" 80.000 ért vettük a kiságyat. És persze nagyon boldog a közel 3 éves kis lakója, nem panaszkodott még :D Őt meg csak a játékok érdeklik amúgy is, nem a komód márkája.
2018. aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azt látom, hogy mindent tök drágán vett, de az ikeában néhány tízezerért össze lehet egy ugyanilyet hozni, nekem nem tetszik, nem egyedi, nem különleges.
2018. aug. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ugyan! A gyermekednek az a fontos, hogy szeretetteljes környezetbe érkezzen, nem pedig az, hogy hány 100 ezret költöttél a bútoraira. A lakást meg lehet venni, az otthont nem.
2018. aug. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!