Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megállítani, és...

Hogyan tudom megállítani, és kiverni a fejéből hogy ne szüljön? Jogilag?

Figyelt kérdés
Egy lannyal szexkapcsolatban voltam, és teherbe esett. Elmondta, megmutatta, tudom hülye voltam. De ő megakarja tartani. Én viszont biztos nem fogom engedni, ezt el is mondtam neki, és bármit megteszek, én nem fogom tonkretenni az életem ezzel. Bármilyen jogi lépést tehetek ellene? Úgy hogy még kiskorú vagyok, fél évem van 18ig. És ő 1 évvel idősebb.
2019. febr. 28. 11:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
87%
Amit tehettél VOLNA az az, hogy gumit húzol. Most már viszont így jártál.
2019. febr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
86%
Jogilag addig van beleszólásod a dolgokba, amíg berakod neki: húzol gumit vagy sem. Abortuszra semmilyen jog nem kényszerítheti.
2019. febr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
82%

Nem tehetsz semmit. Ha akarja megszüli. Ha nem ismered el az apaságot, akkor beperelhet, a dns teszt árát veled fogják kifizettetni.

Tömören: ezt sajnos megszívtad. Amint lesz jövedelmed gyerektartást kell fizetned.

2019. febr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
82%
Esélytelen. Ha meg akarja tartani, akkor megtartja. Szóval apa leszel, ha akarod, ha nem.
2019. febr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
84%

SemmiT nem tehetsz, ugyanis kizarólag ö dönt arról, hogy megtarja-e a gyereket vagy sem, neked ebbe semmi beleszólásod!

Az, hogy kiskorú vagy, teljesen lényegtelen!

Szóval az egyetlen, amit tehetsz, hogy fizeted a gyerektartást a következö 20-25 évben!


Meg a következö szexnél jussun idöben esezdbe, hogy ha valaki nem akar gyereket, az védekezik, méghozzá normál módszerrel (az idöben kihúzom NEM AZ!!!), azaz gumit húzol!

2019. febr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
85%
A 3-ast " Amint lesz jövedelmed gyerektartást kell fizetned." még annyival egészítem ki, hogy amig nincs jövedelmed, addig a szüleid fizetik a gyerektartást!
2019. febr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
74%
Sehogy.
2019. febr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
80%

Semmit nem tudsz tenni. Bármennyire is szar helyzet, az ő testében növekszik. Joga van megtartani.

Megmondom őszintén én se szívesen mennék nőként abortuszra. Ez egy nagyon fájdalmas testileg, lelkileg megterhelő dolog. Lehet soha többet nem lehet utána gyereke. Nyilván szar helyzet apa nélkül belevàgni, de őt is meg lehet érteni, benne növekszik az élet és a hormonok is afelé terelgetik, hogy tartsa meg.

Ez ilyen, nagyon jól kell védekezni, ha nem akarsz gyereket. Ha védekezel is benne van a pakliban, hogy terhes lesz.

Apaságit kerhetsz, ha nem vagy biztos benne, hogy a tiéd. De ha a tied te fizeted a DNS tesztet.

Egyébként nem a te életed megy tönkre hanem a gyerekè. Még meg sem született, már így utalja az apja.

2019. febr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
77%
Mivel nem a te testedben növekszik nincs jogod beleszólni.
2019. febr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
62%

Kollégám 15 évesen ejtette teherbe a 16 éves barátnőjét...

Ő nem akarta megtartani a gyereket, de a lány igen.

Tavalyig kellett gyerektartást fizetnie. Tavaly a fiú nagykorú lett, már dolgozik, ezért már ő sem fizet.

Ez nagyon rossz helyzet, de nem tudsz sajnos mit tenni. Ha a lány a gyereket megtartja, muszáj lesz fizetned, ezt tudom a kollégám esetéből.

2019. febr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!