Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy nő több férfivel is...

Ha egy nő több férfivel is együtt volt és nem tudja eldönteni, hogy melyikük is a gyereknek az apja, akkor apás szülésnél mindegyikük jelen lehet a szülésnél?

Figyelt kérdés

2019. febr. 28. 22:19
1 2 3
 11/22 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Szülés előtt végezzetek DNS tesztet.
2019. márc. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk nehezen tudom elképzelni, hogy az adott szituációban ennyire békés egyetértés lenne a nő és az x számú férfi között, ez csak a Mamma miában van így...
2019. márc. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Az adott szülésznővel kell konzultálni.

De ha van olyan kórházi protokoll, hogy nem, és nem vállalja be a szülésznő a protokoll megszegését, akkor nem lehet. Ha ez szempont, akkor úgy kell kórházat keresni, vagy nem kórházban kell szülni. Másutt nincs protokoll.

2019. márc. 1. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
97%

Ne haragudj meg,de ez nagyon abszurd.

Ha nem is tudod ki az apa,akkor is el kellene dönteni kivel akarsz élni.


Szerintem ilyet max vígjátékokban lehet látni:D


Elképzelem a jelenetet.

"Szia,én Béla vagyok,a gyerek lehetséges apja"

"Szia,én meg Józsi,én is lehetek a gyerek apja".

"Szerinted sokáig tart?":D

2019. márc. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
63%

Undorító a szituáció, undorító a nő is, aki ilyen helyzetbe hozza magát. Elég szégyenletes önmagában a tény, hogy nem egy, nem is kettő, de több apajelölt van, hát még hogy odahívná őket a szüléshez.

Van egy olyan érzésem, hogy be fog kelleni érni azzal a férfival, aki eléggé gyenge ahhoz, hogy ezt a szituációt elviselje és fel akarja nevelni egy rib**c gyerekét. Nem lehet majd válogatni...

És ha egy odamegy, már az is egy sikersztori lesz.

2019. márc. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
88%
Ha ikrek lesznek,és a két gyerek két férfitól van,biztos bemehetnek mindketten :D
2019. márc. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező előbb tedd le az érettségit, és élvezd a gyerekszobád ha van. Túl sokszor nézted meg a Mamma mia filmet.

Asszem abban volt hogy felvonultatták az összes apát.

2019. márc. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Bridget Jones harmadik része?
2019. márc. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
86%

Most Te vagy a nő vagy az egyik megvezetett?

Én férfiként ha ilyen kiderülne biztos nem álldogálnék ott mint egy turista csoport a látványosság miatt.

És egy férfi nem attól felelősségteljes, hogy nézi a szülést hanem attól, hogy ha kiderül, hogy ő az apa akkor majd törődik a gyerekkel.

Nem tudom elhinni, hogy a nő ennyi balfékkel jött össze egyszerre. Odajöttök, kezet ráztok, bemutatkoztok: én vagyok a Jozsi,lehet enyém a gyerek mert dugtam vele

- én Feri, én is dugtam vele

- én a Karcsi, enyém is lehet a gyerek

- stb.

és szépen fegyelmezett csoportban bementek, félkörbe álltok nézni a produkciót?

Úgy küldeném a pisába a nőt, hogy csak úgy zörög aztán csináltatnák apasági tesztet és aszerint járnák el. Ha nem az enyém akkor ennyi, ha ez enyém akkor bíróság és minél több láthatást stb. biztosítani, hogy minél jobban bele tudjak szólni a nevelésbe, ne csak egy ilyen elferdült riherongy nevelje a gyerekemet.

2019. márc. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
73%

"Ha valóban nem tudod értelmezni, hogy mit jelent az, hogy "együtt volt",


akkor sürgősen menjél aludni, mert holnap megint karót kapsz a sulidban!"



Nagy szavak ez attól aki nem tudja ki csinált neki gyereket, vagy nem tudja ő csinált egy gyereket.

Ezzel a sztorival visszavehetnél a stílusodból.

2019. márc. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!