Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Együtt vagyok a...

Mit tegyek? Együtt vagyok a párommal már 4 éve. Áprilisba lesz az esküvönk.! De! Már nem érzem hogy szeretném és már a jelen léte is idegesít engem.

Figyelt kérdés
Mostanába elégé ingerlékeny vagyok vele szembe. Úgy érzem mintha 1 idegennel énék együtt. Ő már teljesen beleélte magát.. Már családot akar 2-3 gyereket. De én még nem érzem magam készen rá. Teljsen össze vagyok zavarodva nem tudom mit tegyek.!:-SS
2010. febr. 21. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Ha így érzel, akkor ne legyen esküvő!


Egyébként miért vagy ingerlékeny vele szemben? Megbántott valamivel? Bosszant valamelyik szokása?

2010. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Lehet, hogy a "helyes"írásod zavarja!
2010. febr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha már így érzel rég rossz! Gondolj bele így indítani egy házasságot! Úgy érfeznéd benne magad, mint a kotló akinek varrják a szemét!
2010. febr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el ezt neki is! Tartsatok egy kis szünetet, és ha ezalatt rádöbbensz, hogy mégis szereted, csak esküvő előtti pánik tört ki rajtad, akkor újrakezdhetitek...
2010. febr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy csak megijedtél? A gyerekektől, az elkötelezettségtől. Próbáld megbeszélni vele, hogy ne siettessen ennyire. Mondd el, hogy Te is szeretnél gyerekeket, csak egy kicsit később. Szerintem ha szeret megfog érteni és akkor Te sem leszel így megrémülve. Minden esetre, ne add még fel!

Sok erőt, szerencsét és persze boldogságot kívánok!

2010. febr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj hozzá, biztos lesz botrány, mivel már elég közel van, gondolom mindenki meghívva stb, de úgy fogtok járni, mint mi, egy év után lassan válunk...
2010. febr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sürgösen mond el neki ne várj az esküvőig csak rosszabb lesz.
2010. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy mit tegyél? Már szinte meg is válaszoltad. Nem akarsz vele lenni, ne legyél vele.
2010. febr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ne menjel hozza, hat nem is akarod, azonnal szoljal neki, nem te vagy az elso aki visszamondja
2010. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%

szánalmas kamugép vagy, borzalmas helyesírással.

esküvő helyett inkább forgasd a helyesírási szótárt...

2010. febr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!