Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baj ha 21 évesen már szeretném...

Baj ha 21 évesen már szeretném hogy gyerekem legyen?

Figyelt kérdés

Amikor lánnyal vagyok arra szoktam gondolni, hogy teherbe akarom ejteni, sokkal jobb érzés úgy elélvezni, legalábbis nekem:D

Baj hogy ennyire fiatalon erre vágyom?

Már nagyon várom hogy gyerekem legyen:)


2019. márc. 3. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is annyi idős voltam, nem bántam meg. F
2019. márc. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Nem baj, ha akarsz, nincs ezzel semmi baj, sőt... Csak addig ne vállaljatok ténylegesen gyereket, amíg nincs stabil anyagi hátteretek.
2019. márc. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyereket akarsz? Családot? Feleséget? Életre szóló elköteleződést? Vagy csak a szexuális életedet dobod del eféle gondolatokkal?


Ez a "mikor lánnyal vagyok" nem épp kapcsolatra utal. Mégha A lánnyal vagyok, de inkább a baratnőmmel vagyok, jegyesemmel vagyok, feleségemmel vagyok utalna mondjuk egy kapcsolatra. Kapcsolatban élsz egyáltalán?

2019. márc. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Nem, nem normális, mert fogalmad sincs, mivel jár ez mind anyagilag, mind máshogy.

Igen, neked annyi max, hogy fizetsz tartásdíjat, ha meggondolod magad, de egy nőnek és főleg a leendô gyerekednek ez hatalmas törés az életben.

Agyban is fel kell nőni egy ilyen dologhoz.

2019. márc. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!