Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az, hogy...

Szerintetek milyen az, hogy 25 évesen nincs gyerekem?

Figyelt kérdés
25/F vagyok a szüleim nyaggatnak hogy mikor lesz már unoka de én még nem érzem azt hogy kéne gyerek, persze már benne vagyok a korban kifutottam az időből?

2017. szept. 27. 00:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Ezt neked kell érezned. Mi 6 évet vártunk a babára, 26 éves vagyok és 2 hónap múlva fogok szülni. 3-4 gyereket tervezünk, én ezt alapvetően 30 éves korom előttre terveztem, szóval így én első babával kicsit elkésettnek érzem magam. Van, aki meg 35 évesen is legyint, hogy van még 10 éve eldönteni, hogy akar-e egyáltalán gyereket. A szüleidnek ehhez mondhatni semmi köze, akkor leszel apa, ha te is akarod és vágysz rá. Ne görcsölj ezen! :)
2017. szept. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2017. szept. 27. 01:58
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem érzed a hiányát, ne törődj vele, mit mondanak, vagyis próbálj meg nem törődni vele.

Nem futottál ki egyáltalán az időből. Csupán egyeseknek nem jut el a tudatukig, hogy utálatos dolog evvel piszkálni másokat. A párommal is ezt csinálták ennyi idősen, pedig egyedülálló volt. 31 évesen lett apa, nem késett el sehonnan.

Ne aggódj, mert te sem vagy elkésve sehonnan, és ne is hagyd,hogy ezt beléd beszéljék.

2017. szept. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy felmérés szerint Magyarországon átlagosan 28-30 éves korban vállalnak gyereket az emberek.
2017. szept. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 Azt hiszem ezek csak a nők. A férfiak még ennél is később, ugyanis nagyrészt az ő feladatuk előteremteni a hátteret... Ez pedig ma - hacsak nem kiemelt családi háttérrel rendelkezik az illető - igen nehéz.
2017. szept. 27. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális. A legtöbb friss apuka az ismerőseim közt betöltötte a 30-at.
2017. szept. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy elkésve :)

A Férjem 33volt mikor Megszületett a fiúnk.bár Ő azt mondja max 35 éves koráig vállal gyereket.

Az én családom hálistennek nem ilyen.sose kérdeztek /nyaggatak senkit a tesóim közül sem.viszont van a rokonságban olyan akit ugyanigy támadnak ezzel a kérdéssel ja meg az esküvővel.ahogy itt is írta valaki,semmi közük hozzá igazából.legkozelebb mond azt h nem akarsz gyereket :P

2017. szept. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Normális.

Felénk az a fura ha ilyenkor valakinek már van

2017. szept. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Jesszus. Ja benne vagy a korban, lassan a hamut is mamunak mondod.
2017. szept. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Teljesen átlagos. Habár a férjem ennyi idős volt a lányunk születésekor (majdnem 26), de ő az az extrán családcentrikus fajta. A legtöbb férfinak bőven nincs még gyereke ilyenkor, igazából az is ritka, hogy 30 alatt lenne.
2017. szept. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!