Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kialvatlan, éjszakázó kisbabás...

Kialvatlan, éjszakázó kisbabás anyukák! Nektek milyen így a szexuális életetek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 3. 22:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Bizonytalan.. Volt amikor 2 napja nem aludtam mar, parom dolgozott sajnos o is 12-16 orakat odavolt es ugye a picivel fent kell lenni. Az utolso volt a szex amire gondoltam. Most fordult a kocka egy picit, parom tobbet tud itthon lenni es a baba is tobbet alszik szerencsere van mikor vegig alussza az ejszakat.
2019. márc. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Mióta végigalussza az éjszakát olyanokat szexelünk, hogy néha csak pislogok utána. Amíg gyakran kelt is szexeltünk de sokszor nem is volt rá erőnk, ha pedig mégis sikerült összehozni heti 1-2x akkor az felejthető volt.
2019. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem létező.
2019. márc. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Én még terhesen megfogadtam,hogy nem hagyom a szexuális életünket ellaposodni,történjék bármi,és ehhez is tartom magam.
2019. márc. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Az micsoda?

Bár nekem napoal van fenn sokat, estére ki vagyok merülve, borzasztóan várom, hogy alhassak én is. Egyelőre nem sikerült összehoznunk a dolgot, de ez az idő is el fog múlni, addig meg az emlékeinkből taplálkozunk 😂😂😂

Az elsőnél könnyebb volt összehozni, most kettő mellett csoda, ha pisilni eljutunk.

2019. márc. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Hektikus


Van amikor heti 1 van

Van amikor 2 naponta


Van amikor szuper van amikor fejben nem sikerül teljesen jelen lenni..

De nem panaszkodom

Nekünk legalább van szexuális életünk 😉

2019. márc. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Miután terhes lettem alig szexeltünk, mikor megszületett a pici utánna egy darabig nem lehetett, az éjszakázás+fáradság miatt azután sem volt nagy kedvünk, azért persze össze-össze hoztuk, mostanában kezd rendeződni a helyzet(6hós),a hétvégén viccelődtünk is párommal egy szetencsétlenkedős együttlét után, hogy újra meg kell tanulnunk szexelni... 🙂
2019. márc. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk már lassan két éves, de van egy 13 éves tesó is. A férjem tizenkétórázik, éjjelre is jár, szóval nehéz összehozni.

Heti 1-2, van amikor csak petting van aktus nincs is. Olyan igazi, hosszú, szenvedélyes szex havi 1x.

2019. márc. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha fáradtak vagyunk, akkor egy gyors menetet zavarunk le, lehetőleg egyből a fürdőben.

Ha bírjuk is és alkalom is van, akkor eljátszunk egymással.

Van, hogy nekem semmi kedvem, de a páromon látom, hogy ő már a legyet is. Ilyenkor kap egy kis kényeztetést. 😉🍆😚 2-3 perc és alszunk. 😆 Legközelebb kamatostól kapom vissza.

2019. márc. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A baba szépen alszik éjszaka, nem vagyunk kialvatlanok, de az utóbbi 4 honapban kb 5x voltunk együtt. :(
2019. márc. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!