Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Kisfiam 5 hónapos.2hete, hogy...

Kisfiam 5 hónapos.2hete, hogy már nem aludja át az éjszakákat, óránként felébred, sír, cicin alszik vissza. A gyerekorvos azt mondta, hogy a fogzás miatt ilyen nyugtalan. Már nem sokáig bírom, nincs erőm kialvatlan vagyok. Hogy tudnék neki segíteni?

Figyelt kérdés
Valamit tudtok ajánlani fogzásra?

2013. szept. 5. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogzásra jó a dologél vagy a dentinox gél.
2013. szept. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat en ekkor vettem magam melle a nagyagyba, keptelen voltam kelni hozza egy ido utan:( ott is maradt, azota is, 14 honapos, most jon a masodik felvonas, a hatso fogak:( ami bejott nekunk: osanit homeopatias golyok, ez ha jol tudom a gazdagreti patikaban van csak, vagy a viburcol kup lefekves elott. Ha nagy fajdalma volt, Nurofen.
2013. szept. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Viburcol kúp reggel és este. Ha nagyon fáj, akkor Panadol, Nurofen, Algoflex Baby.
2013. szept. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!
2013. szept. 6. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!