Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi van ha elfogy a gyerek...

Mi van ha elfogy a gyerek után járó táppénz? Jár valami más?

Figyelt kérdés
A lányom 9éves és úgy tudom hogy 14nap táppénz jár utána. Az apja különböző okok miatt nem tud vele lenni. Sajnos az éven elég sokat betegeskedik a gyerek, és már kimeritettem a 14napot.

2019. márc. 5. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

a 14 nap nem naptári évre jár, hanem szülinaptól szülinapig.

Ha kimerítetted a 14 napot, sajnos nincs más lehetőség, mint saját jogon táppénzre kérni magad, vagy szabadságot kivenni, ha minden kötél szakad, fizetés nélküli szabadságot.

Nagyszülők sincsenek elérhető közelben? bár tudom, amikor nagyon beteg, lázas, nem jó a mama, csakis anya kell...

2019. márc. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szomszéd nyugdíjas kedves néni, ismerős, rokon, barát?
2019. márc. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem jár semmi. A háziorvosod max kiír saját jogon, de az tappenzncsalas. Mehetsz sima szabadságra, he elenged a munkaltato és van még elegendő, iolletve fizetés nélküli szabadságra. Vagy bébiszitter, ismerős, rokon, stb
2019. márc. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!