Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babaköszöntő, anyukaköszöntő...

Babaköszöntő, anyukaköszöntő ajándékot a kórházba vigyem vagy mikor először megyek hozzájuk babanézőbe a lakásukba?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőmről van szó, lehet idétlen kérdés, de tényleg nem tudom. Most már úgy van, hogy bármelyik pillanatban beindulhat a szülés, neki készültem egy legjobb anyukás örökrózsával, a babának pedig egy pelenkatorta jellegű babaköszöntő csomaggal és lufival. Ha megszületik, bemegyek a kórházba is hozzájuk, aztán majd babalátogatóba. Hova illik ilyenkor vinni ajándékot? Sosem jártam még kórházban sem, csak mikor megszülettem, ezért nem tudom, hogy ott egyáltalán tudják e tárolni az ilyesmit.
2019. márc. 6. 21:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Barátnőm bejött a kórházba, megkérdezte mit hozzon. Mondtam, hogy sos kell péksüti meg őszilé. Mindkettő jót tesz a tejtermelésnek. Hívd fel, mit szeretne. Én a takarónak biztos örültem volna, de mivel nincs kimosva, nem takartam volna azzal a kórházban. (Sensitive, kifejezetten babáknak való mosószert és öblítőt használok.)
2019. márc. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egy plüssmackót hozott barátnőm a kórházba. Nekem jó volt ránézni, nagyon szenvedtem ott bent. A gyerekeim meg most 11-13 évesen roppant örülnek hogy mesélem ezt a macit rögtön születésetek után kaptátok a kórházban.
2019. márc. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek, ajándékot inkább otthonra és lehetőleg pár hét után csak.

A kórházba viszont szerintem nem gond ha mész,de lehetőleg ne aznap, mert szülés után nagyon fáradtak. Pár napig úgyis bent vannak.

2 gyerekünk van, nekünk a kórházas látogató sokkal kényelmesebb volt. Otthoni már problémásabb: legyen egy minimális rend, legalább egy pohár vizet kapjon a látogató, ha WC-re megy akkor utána takarítani, stb stb

2019. márc. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!