Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Szüléskor a babaköszöntő...

Szüléskor a babaköszöntő csomagban volt egy bio bébiétel. Most fog lejárni 14-én, odaadhatom a babámnak?

Figyelt kérdés
A gondom az, hogy húst még nem kapott, viszont ez a bébikaja borjúhússal van. Mindenképp csirkemellel kell kezdeni a hús bevezetését? Az van ráírva, hogy 5 hónapos kortól adható. 6,5 hónapos a babám, 5 hónapos kora óta kap gyümölcsöt, főzeléket 1 hete kb. Vagy hagyjam a fenébe, dobjam ki? Köszi a válaszokat előre is.
2015. febr. 6. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy a zöldség ami van hozzá, az már be van e vezetve.

én valószínűleg megkóstoltatnám vele, de nem az egészet. bár az én lányom az üveges főzelékeket sosem ette meg.

2015. febr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Borsó, répa, burgonya +borjúhús. Borsót még nem adtam neki.
2015. febr. 6. 12:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét főzelékezés után én nem adnék neki borjúhúsosat. Csirkemellel kezdtem a hús bevezetését, és jó ideig nem is adtam mást. Én kidobnám ezt az üveget. De valóban fontos, amit előttem is írtak: a benne lévő zöldségek vajon be vannak vezetve az egy hét alatt?!
2015. febr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
OKé, köszi! Nem adom neki akkor oda, lehet megkóstolom én! :) Köszi a válaszokat.
2015. febr. 6. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnám oda. Bár a bébiételben nyilván feldolgozott állapotban van, a borjúhús sokkal nehezebben emészthető mint a csirke. Ha még azt sem kapott, inkább add oda valakinek. Nem érdemes kockáztatni egy "jó kis" hasfájást.
2015. febr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kidobni őrültség,meg kell enni;összesen néhány kanál egészségesnek tűnő étel.Biztos sótlan,valami fűszert kell rárakni,de kidobni nem szabad!
2015. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!