Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hallottátok? Üveges bébiételt...

Hallottátok? Üveges bébiételt hív vissza a Dm.

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 2. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen néztem a híradóba, teljsen ledöbbentem! mai világba minden sz*r belekerül a kajákba.. már a baba kajákba is és ez elég idegesítő, már nem a minőségre mennek lesz*rják csak minél több legyen a pénz..
2010. júl. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam erről, csak most. Ezért is jó az ilyen híreket inkább kiírni 20x, akkor is ha ez másnak nem tetszik! Szerintem emeld majd ki, nem mindenki néz fel naponta,mint pl. én, a híradó is kimarad néha-néha :(

Bár ilyet szerencsére nem vettem! :)

2010. júl. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
KÖSZÍÍÍÍÍ!Sajnos a kisfiam mellett most nem volt időm Híradót nézni.Az tűnt fel,hogy egész héten kerestem a DM-ben,de nem volt.Mpst már tudom az okát.Még 1x köszi!
2010. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

Èppen ezért kellene minden anyukányk a baba ételét sajátkézzel elkészíteni......

Èn minden alkalomal magam csinálom.

2 gyermekes anyuka.

2010. júl. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Gratulálok neked , utolsó válaszoló anyuka :) Én meg maszlagolás helyett a gyerekemmel foglalkozom.

Ki így, ki úgy. De köszi az okoskodást :))

Egy gyerekes anyuka.

2010. júl. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Én egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy minden esetben jobb az sk étel. Végül is ki tudja, mi a fene van abba a kajába, amit megveszek neki szezonon kívül. Hiszen nem látszik, mivel érlelték, mivel kezelték:(
2010. júl. 5. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg hol elkészítem, hol pedig üvegeset adok a babámnak. Mikor hogy jön ki. Ha mi is nagyon "eljátszuk" az időt, vagy inkább kinn vagyunk sokat a szabadban, akkor üveges. Nagyon ritka az ilyen bibi, én eddig még csak az Ovko-ról hallottam meg erről. De szóljatok, légyszi, ha több ilyen incidensről tudtok!
2010. júl. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kelemenkelo ***** válasza:
100%
és a dm babylove cumijátol meg kipattogzik a gyerek ajka kőrbe ahogy a cumi éri.nem jo a müanyagja.én tapasztaltam és lecseréltem .
2010. júl. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!