Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 ujjnyira szétnyílt hasizom...

1 ujjnyira szétnyílt hasizom záródhat mindenféle torna vagy gyakorlat nélkül? Kb. mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2019. márc. 11. 12:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekem szét van nyílva 3 ujjnyira szinte végig. Mivel semmi panaszom, nem műttetem meg. Tornáztam, de nem fér bele az időmbe állandóan.

Úgy tudom, az 1 ujjnyi magától is visszamehet.

2019. márc. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
A love your belly tornák nem a kötényhasra vannak? De lehet, hogy én tudom rosszul.
2019. márc. 11. 14:14
 13/17 anonim ***** válasza:

4 hónappal szülés után 2 ujjnyi volt köldök fölött és másfél alatta. Kangáztam egy teljes kurzust (kb 4 hónap volt) és köldök alatt szinte alig maradt vmi, fölötte kb egy centi. Most már RTM-ezek, nagyon kell a hátamnak, mert különben olyan vagyok mint egy reumás csiga.

Ajánlom a tornát, sokat segíthet.

2019. márc. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nem, nem, szétnyílt hasizomra , ez tuti. Bagyinka Tímea-
2019. márc. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

5ös vagyok. 1 ujjnyira, köldök felett de feljebb is végig majdnem a gyomorszájig.

Érdekes mert ha állok összezár, fekve van nyílva.

Kíváncsi vagyok mit mond a sebész. Nem akarnám megvárni, hogy sérvem legyen.

Mondjuk én már 41 vagyok, lehet nem regenerálódok már úgy mint huszonévesen.

Harmadik terhesség volt amúgy, az első kettővel nem volt ilyen probléma.

2019. márc. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Vki írta, hogy fel év. Az sajnos kevés.

Legalább 1-2 év, TORNÁVAL! :)

2019. márc. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azt hittem, szülés után egy ujjnyi. Gyógytornászok is úgy szokták, hogy megkérdezik, mikor szült, mert az elején minden gyorsabban megy, de ha már jó ideje (nekem 2 év volt) nem ment összébb, akkor már az a gyanúsabb, hogy nem fog és érdemes sebészhez fordulni.
2019. márc. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!