Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyikek a legjobb has gyakorl...

Melyikek a legjobb has gyakorlatok, amiket otthon is lehet csinálni?

Figyelt kérdés

2019. febr. 5. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Lábemelés, hasprés.
2019. febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szinte az összes hasgyakorlatot végre tudod hajtani otthon.
2019. febr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sportember11 ***** válasza:

Összeszedtem neked öt saját testsúlyos gyakorlatot, amelyekkel megerősítheted a törzsizomzatodat és megszerezheted azokat a bizonyos kockákat is a hasadon. A gyakorlatok némelyike nem könnyű, de akár kezdőként is gyorsan elérsz majd arra a szintre, hogy ne okozzon problémát a szabályos végrehajtásuk. Mindez csak rajtad múlik. Fontos, hogy a kocka has csupán edzéstől nem lesz, oda kell a megfelelő étrend is.


Ülőmunkát végzőknek különösen ajánlott (sőt, inkább kötelező) gyakorlatok következnek:


- V-felülés

- Hanyattfekvésből nyomás híd pozícióba

- Fekvőtámasz tartásból ellentétes végtagok emelése

- Ablaktörlő gyakorlat hanyattfekvésből

- Oldalsó fekvőtámasz csípőemeléssel


Ha érdekelnek további tippek, akkor keress rá a SportIN Card blogjára.

2019. febr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Russian twist

Heel touches (mióta ezt és az eloszor leirt gyakit csinálom nagyon sokat alakult a hasam)

Plank

Haspres

Flutter kicks


Én egy appot használtam eleinte hasra, rengeteg típusú gyakorlat van, onnan használok egy párat a mai napig. Jól megdolgoztatnak, főleg bokasúllyal vagy tárcsával.

2019. febr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!