Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babás, kisgyermekes anyukák...

Babás, kisgyermekes anyukák volt, hogy nektek is beszóltak idegenek?

Figyelt kérdés
Ma d.e. mentem át a boltba,ami 2percre van tőlünk.Tehát addig érte a nap a fél éves fiamat.Egy idős hölgy jött velem szemben és szó szerint mérgesen leteremtett miért nincs a babán sapka.Kivételesen kenguruban volt rajtam,érdeklődve ugye már ide-oda forog,meg nem is nagyon viseli el.Jó,a nő nem tudta,hogy épp csak jövök megyek.Meg ha még nem is kedvesen,de csak úgy mondta volna!de bunkó volt.Nyilván azért figyelek a gyerekemre!Nem is azért írok,hogy helyes vagy nem helyes,csak,hogy aki kapott még ilyen beszólásokat megírná?Kiváncsi vagyok mik vannak még!
2017. máj. 31. 22:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
26%
Én is leteremtettelek volna (gondolatban) 1) a kenguruért, 2) a sapkáért. Most jobb? :)
2017. máj. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%
Igen, volt. Ne foglalkozz vele. Mi éppen indultunk haza egy helyről, még mielőtt kimentünk volna az ajtón ráadtam a babára a sapkát, és még elköszöntem egy ismerőstől. Erre egy 50es nő odaszólt, hogy meleg van vegyem le róla a sapkát.
2017. máj. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Én az ilyeneknek jó kapcásan visszaszólnék, hogy törődjön a saját gyerekével, és ne más dolgába pofázzon bele. Az ilyen emberek azt hiszik, mindent megengedhetnek maguknak. Helyre kell őket tenni néha.
2017. máj. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%
én már nem is figyelek az ilyenekre. Sok idős ember egyedül él, halálra unja magát, nincs kihez szólni és minden lehetőséget megragadnak, hogy beszélhessenek valakihez. Valahol szomorú :-( De mindig mindent jobban tudnak :-D
2017. máj. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

Már csak az mer beszólni, aki nem ismer. ;)

Pl. rendszeresen ugatnak öregasszonyok azért, mert kendőben viszem a babát. "Bezzeg az én időmben még pólyában köllött lenniük, szép egyenesssssen"


Majd megszokod. ;)

2017. máj. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
21%
Huh, hihetetlennek hangzik, 10 eve nem lakom Magyarorszagon, tenyleg igy beszologatnak ? Szerencsere itt semmi ilyen nincs.
2017. máj. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
Nálam is volt nem egyszer.Volt sapka miatt,babakocsi miatt,nyalóka...ne törődj vele
2017. jún. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
Engem valahogy elkerültek az ilyenek.
2017. jún. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
Neha oregek is, de inkabb a kisgyerekes anyukak. Foleg akiknek az enyemnel par honappal idosebb babaja volt, ok mar mesterfokozatu gyereknevelonek tartjak magukat :)
2017. jún. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%

Hordozókendőben azèrt, hogy kap-e levegőt a gyerek (megmutattam neki, hogy a gyerek orra a másik oldalon van...csak lesett), játszótéren azèrt, mert random hülyesègeket kiabâlt.

ezek maradtak meg.

2017. jún. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!