Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 hete gurul, de csak az...

1 hete gurul, de csak az egyik irányba. Ez mikortól probléma?

Figyelt kérdés
A fiam 5 hónaposan elkezdett gurulni (hát-has-hát-has..) és azóta megallas nélkül gyakorolja a tudományát. A gondom az, hogy csakis az egyik irányba, és kezdek aggódni, hogy a sok egy irányú izommunka miatt aszimetrikus lesz esetleg 🤔 Próbáljuk rávezetni, hogy a másik irányba is tud fordulni, de nagyon ellenkezik, mindig ordítás lesz belőle, ahogy abból is ha akadályt rakunk a kedvenc irányú gurulás útjába 🤔🤷🏻‍♀️
2019. márc. 16. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

6honaposan kell tudni mindkét irányba forogni.

Mondjuk az én kisfiam 6hos 3hetes volt mikor elkezdte mindkét irányba. Viszont utána rá pár napra kuszni kezdett és

rá 2hetre már mászott,fel pörögtek az események. 8honapos már fel állt. :)

2019. márc. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy autista. AZ autista gyerekek ragaszkodnak a megszokott dolgokhoz
2019. márc. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szóltál volna, bölcs maradtál volna 🤦🏻‍♀️
2019. márc. 19. 08:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemtudom miért 0% de szívesen segítséget 🤔
2019. márc. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le :( A te valaszodnak nagyon örültem. A gyereknevelés szekció tele van idiotakkal...
2019. márc. 19. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!