Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lehet ez szerintetek?...

Mi lehet ez szerintetek? Kiálló csont?

Figyelt kérdés
A baba koponyáján hátul a tarkója felett néha lehet érezni egy “ csontszerű “ valamit. Főleg akkor érzem hogy ott van amikor fürdetem, és beleültetem a kiskádjába az ültetőszékbe. Nagyon furcsa. Hiába mutattam volna már a védőnőnek, csak legyintett egyet meg se nézte miről beszélek. A gyerekorvoshoz holnap megyünk oltásra, de az ő véleményére se adhatok nagyon sajnos.. beakartam adatni neki a rotatrix védőoltást és nem írta ki mert szerinte “ felesleges pénzkidobás és ez csak marketing “ . Neurológushoz viszem 2.án a babát, ha ad beutalót a gyerekorvosunk. Volt már valakivel hasonló? Tudom a google a barátom. Annyit ki “ google” -öztem, hogy kb ott van mint a lambda varrat .

#baba #koponya #kemény csont
2019. márc. 19. 17:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Az kimaradt: 3 hónapos kislány.
2019. márc. 19. 17:03
 2/2 anonim ***** válasza:
Válts orvost. Mi az, hogy nem ad receptet ajánlott oltásra?? Hátha egy másik normálisan megnézi...
2019. márc. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!