Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Színházi előadás 8 éves...

Színházi előadás 8 éves gyereknek?

Figyelt kérdés

A fiamat szeretném többször színházba csábítani. Eddig az nem tetszett neki, hogy a gyerekelőadásokon mindig bevonják a kicsiket a műsorba, ő pedig inkább csak nézné a műsort, nem jellemző, hogy aktívan részt akar venni benne.

Tudtok ajánlani olyan előadást, ami gyerekeknek is való már, és nem interaktív?


2019. márc. 21. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A fiam ennyi idősen látta először a Padlást, az nagyon tetszett neki (én meg akárhányszor megnézem szívesen, mert imádom). De láttuk a Dzsungel könyvét is, akkor még csak 6 éves volt, de azt is élvezte, szerintem nyolcévesnek is teljesen jó választás. Sulival átták A muzsika hangját tavaly, az is tetszett neki, és szintén tavaly (szóval 10 évesen) néztük a Valahol Európábant, az is jó választás volt.
2019. márc. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen már vidám zenés darabokat is nézhettek.

Fiam 9 évesen a Popeyt nézte meg, Gangsta Zoli is benne volt, Kecskeméten a Katona József színházban imádta :) Megnéztük a Winnetout is. Szent Iván éji álom is jó, ez azért volt különleges mert június 24-én született.

Azóta már kéthavonta járunk színházba

2019. márc. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dzsungel könyve, Padlás, Valahol Európában mind nagyon-nagyon jó! Dzsungel könyve viszonylag egyértelmű, a másik kettő előtt el lehet beszélgetni a gyerekkel a háttérsztoriról.
2019. márc. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is Padlást,Dzsungel könyvét lattuk először.Most decemberben a Szaffit néztük,és nemrég a Valahol Európábant.Nagyon elvezte.3 hete meg a Padlást játszották megint,kérdeztem tőle szeretne-e menni,szóval azt is megnéztük újra.Az összes kközül szerintem ez tetszett neki legjobban.
2019. márc. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja még a József és a szines szelesvasznu kabatot is láttuk.Jopofa darab az is.
2019. márc. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!