Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Konakiont adjak még be?

Konakiont adjak még be?

Figyelt kérdés
Ma kéne beadni a konakion-t a babámnak, aki múlt hónapban még csak anyatejes volt, így kapta, most viszont már kap hozzátáplálást is. Ilyenkor is be kell adni még, vagy már nem? Vagy csak akkor nem kéne ha tápszeres lenne?
2019. márc. 25. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az én babam 2 hónapos korától kapott pótlásként tápszert,mert nem hízott. 4 hónapos korára teljesen elapadt a tejem. Mind az 5 konakiont meg kellett kapnia.
2019. márc. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád?
2019. márc. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
6 és fél hónapos, délelőtt kap csak hozzátáplálást, de még nem tudtunk kiváltani egy étkezést sem.
2019. márc. 25. 17:02
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem már nem kell neki. Amikor nekünk felírta az orvos,5 ampulla volt benne,havonta kellett adni 1-et,5 hósan kapta az utolsót. Így nem is értem,nektek miért kéne.

Ha úgy látod jobbnak,inkább kérdezd meg a védőnőt,vagy a gyerekorvost.

2019. márc. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehet, csak nekünk 2 dobozzal volt, mert a sógornőm babája tápszeres lett, így odaadta nekünk azt is, így még van. Köszönöm, rákérdezek
2019. márc. 25. 18:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá,az a biztos. De szerintem nem kell.
2019. márc. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos én vagyok fáradt, de miért kellene a te babádnak felszednie a sógórnődtől megmaradtat is? Összesen 5 ampullával kell... vagy nem értem...
2019. márc. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy be kell, csak úgy tudom, akinek több a még a szoptatás, mint más kaja, annak addig kell adni. Értem, hogy 5 ampulla, de gondolom utána is lehet még venni, ha ír fel orvos. Amúgy elnéztem, mert holnap kell beadnunk, ugyhogy reggel konzultálok a védőnővel :)
2019. márc. 25. 20:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekünk addig kellett adni, míg többször volt a szopi.
2019. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Majd írd meg,mit mondott a védőnő,mert látom,h van aki írta,h addig kellett,míg többször vokt a szopi. Csak kíváncsi vagyok,mit mond.
2019. márc. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!