Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Április babát hosszabb időre;...

Április babát hosszabb időre; 1-3 órára mikortól vinnétek?

Figyelt kérdés

A nagy még nem ovis, játszizni, sétálni kell legalább délelőtt.

Én már vinném legszívesebben azonnal.

Az első babám téli volt, így nem vágytam hamar sétálgatni😁



2019. márc. 25. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Nekem tavaly március elején született a fiam. Egy hetet vártam. 7.nap már 3percre kinyitottam rá az ablakot, utána 2 napig 5-10 perce, aztán már elmentem vele egy kisebb sétára. KB fel óra volt.. És olyan jókat aludt a levegőn, hogy április elejen (alig 4hetesen) a levegőn aludt 2-4 órát is akár, én addig a hinta agyon hesszeltem, aludtam, kis Kertet rendezgettem elől. :)

Annyi h a bogarak, darazsak miatt letakartam textil pelussal+ árnyékban volt. Másodikkal is így teszek majd, ha épp nem téli baba lesz!

2019. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Amúgy sok anyukát tudok aki már pár naposan vitte, én is úgy tettem volna de ő inkubatorban kezdte az életet iciri picir babakent, Szval óvatos voltam.. De sokak szerint pont nem. Mert jaj 3 hét.. Hah...
2019. márc. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ápr közepén született. Gyönyörű, napsütéses, szélmentes idő volt, a gyerekorvos javaslatára már két hetesen kint aludt egyet a két etetés között (cirka 2 órát).
2019. márc. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a januári babát kb 7 naposan vittük, ahogy 0 fok lett a hőmérséklet, kb 20 percre. Egyórás séta kb 5-10 foktól szép időben délelőtt.
2019. márc. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az április eleji születésű fiamat egy hetesen vittük ki először levegőzni. Melegen sütött a nap, Ő éppen szunyókált, és miközben a nap melegeítette a pofiját, nagyokat mosolygott álmában azzal az önkéntelen babamosollyal. Felejthetetlen!


A januári születésű kislányomat kb. 3 naposan már kivittem, ugyanis az akkor 21 hónapos fiammal nem ülhettem a lakásban. Magamra kötöttem a kislányom, melegítettem, séta közben ringattam, úgyhogy hatalmasat aludt rajtam, amíg én a fiammal mászókáztam.

Egy dolgot tartottam szem előtt: az első oltásokig nem mentem Velük zárt helyre sok ember közé, inkább csak a szabadban voltam, sétáltam, magamra kötve hordoztam az épp aktuális picimet.

2019. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok pozitív választ!

Én is úgy gondolom, hogy a szabadban a jó levegőn jókat alszik majd.

Vagyis remélem. A nagylányom is 3-4 órákat aludt.

2019. márc. 25. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!