Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy kértétek fel a kereszt...

Ti hogy kértétek fel a keresztszülőket? Valami aranyos ötlet hozzá?

Figyelt kérdés
Gondolkoztunk feliratos bodyn,vagy képeslapon,de nem tudjuk melyik lenne a jobb. Tudom,egyszerűen meg is kérdezhetjük,de nem úgy szeretnénk.
2019. márc. 29. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem ha komolyan gondoljátok a keresztelőt, akkor nem poénkodjátok el. Ha egy vicces bodyt tartasz erre megfelelőnek, akkor csak azért lesz megkeresztelve a kicsi, mert csak, de semmi nincs mögötte.
2019. márc. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem meg a vicces body nem zárja ki hogy komolyan is gondolják a keresztelést.

A mi családunk vallásos, a férjem anyukája pedig már szinte megszállott mégis tetszett neki az ötlet ahogy mi felkértük a sógoromat erre a megtiszteltetésre.

Párom tesója imádja a Keresztapa filmet. Csináltattunk neki egy ilyen pólót, becsomagoltam és egy vörös rózsát kötöttem az ajándékra. Mellette volt még egy kézzel írott kártya is idézettel meg egy rövid szöveggel.

Amikor átadtuk neki az ajándékot szóban is felkértük. Elmondtuk neki, hogy szerintünk ő az egyetlen ember aki igazi példát tudna mutatni a lányunknak,akire felnézhet, akire bármikor rábíznánk és ha velünk történne valami, akkor is nyugodtak lennénk, mert tudnánk, hogy a kislányunk jó helyen van, olyan ember mellett aki vigyáz rá és a helyes utat mutatja neki.

2019. márc. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Na de mi van, ha ő nem szeretne keresztszülő lenni? Ez nem olyasmi, mint amikor a pároddal közlöd, hogy terhes vagy. Számítanak rá? Nem lesz végül ciki ennyire biztosra venni? Nem jobb, ha előbb tudnak rajta közösen gondolkozni?
2019. márc. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekünk fogalmunk sem volt, hogy kik legyenek a lányunk keresztszülei egészen 2 hónapos koráig. Ott elgondolkodtam, hogy akkor mégis kit kéne. Aztán párom nagynénje kb 2 naponta rám írt szülés után, hogy mi a helyzet velünk kell-e segítség. Ez annyira jól esett, hogy azt találtam ki, hogy akkor legyenek ők a keresztszülők. És akkor a kérdesedre válaszolva úgy kértük őket fel, hogy elmentünk hozzájuk és ezt elmondtam neki, hogy milyen jól esett a kedvessége és mit szólnának, ha ők lennének a keresztszülők. Nagyon örültek neki. Lányom most 4,5 hónapos és egy hónap múlva lesz a keresztelő. Bocsi, hogy hosszú lett.
2019. márc. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyerekem még nincs, keresztszülő vagyok.

Engem csak "simán" felkértek, hogy rám gondoltak e kapcsán, mert ezért és ezért engem éreznek alkalmasnak és hogy elvállalom-e. Mivel nekem ez egy megtisztelő dolog, így örülök, hogy "csak így" lettem felkérve.

2019. ápr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!