Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan várja el...

Szerintetek jogosan várja el egy nő hogy ha hozzámegy egy fèrfihoz hogy a fèrfi a sajátjakèt szeresse ès nevelje a nő előző házasságából született gyereket is?

Figyelt kérdés

2019. márc. 31. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Igen.

Egyáltalán nem kötelező elvenni, ha büdös a "csomag", ami vele jár.

2019. márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Hát azért a "sajátként szeresse" dolog szerintem enyhe túlzás, de azért ha már annyira komolynak érzik a kapcsolatukat, hogy a házasság szóbajön, akkor ott ne legyen a másik félnek meglepi, hogy a házassággal jön majd a gyerek és a vele együtt járó kötelességek is. De szerintem ezek a dolgok már a kapcsolat alatt ki kell, hogy derüljenek. Ha valami nem stimmel, akkor nem kell megházasodni. Nem olyan bonyolult ez.
2019. márc. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem várható el senkitől, hogy valaki másnak a gyerekét szeresse. Én se tudnám más gyerekét szeretni, aki nem a sajátom, pedig anya vagyok, úgy mintha a sajátom lenne. De ha egy férfi olyan nőt vesz el, akinek van korábbi házasságból, kapcsolatból gyereke, akkor igen, elvárható, hogy fogadja el azzal együtt a nőt. Tehát a helyzetet, amit ez hoz magával.
2019. márc. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Azt nem, hogy sajátjaként szeresse. Azt, hogy szeresse, foglalkozzon vele, próbáljon jó kapcsolatot kialakítani vele, az igen. A férjem 9 éve neveli velem közösen a lányomat. Nagyon jó a kapcsolatuk, szeretik egymást, de ezt nem lehet elvárni, vagy erőltetni, Ezért kell házasság előtt pár évig együtt élni, hogy kiderüljön, működik-e.
2019. márc. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Igen szerintem is. Egyébként én nem vennék el ilyen nőt.
2019. márc. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Hát ne sajátjaként szeresse, hanem fogadja el és szeresse. Hiszen, ha el akarja venni, akkor a csomagot is el kell fogadnia, es szeretnie.
2019. márc. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
A szeretetet (szimpátiát) kierőszakolni persze nem lehet, de igen, gondoskodnia kell róluk, nevelnie kell őket, és ha egy családot akar az anyával, akkor amiatt érdemes megszeretnie őket, különben hamar szétmennek.
2019. márc. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Elvárni nem lehet, viszont én nem házasodtam volna össze olyan férfival, aki nem tudja sajátjaként nevelni velem együtt a fiamat.
2019. ápr. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én megfordítom a kérdést. Elvárható egy nőtől, hogy sajátjaként szeresse a pasija gyerekét aki nem tőle van?

A saját válaszom erre az, hogy nőként nem tudnék egy olyan férfival lenni, akinek már van gyereke, és a gyereket sem tudnám elfogadni valószínűleg. Emiatt fordítva sem várnám el, hogy a pasim sajátjaként szeresse a gyerekemet.

2019. ápr. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igazából minkèt fèl válaszai èrdekel.



Anyám pár èves koromban elvált apámtól majd 9 èves koromban hozzáment egy másik fèrfihoz, aki kèpes volt a testvèrei ellen fordulni miattam, mert egy baleset miatt rámszálltak az iskolában a gyerekek ès a rokonok gyerekei is köztük voltak. Illetve voltak mèg okok de ezeket nem rèszleteznèm. Aztán született egy közös gyerekük is, de ha hozott egy szelet csokit tesómnak akkor nekem is, ugyan úgy megkaptam mindent tőle, nem èreztette velem sosem hogy mostoha gyereke vagyok, sőt ugyan úgy apunak szólítom most is mint kezdettől fogva.

2019. ápr. 1. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!