Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a párodnak van az előző...

Ha a párodnak van az előző házasságából vagy kapcsolatából gyereke, milyen a kapcsolatod azzal az anyukával?

Figyelt kérdés
2018. aug. 7. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Semmilyen.Képen láttam és annyi.Engem ő nem érdekel, ő se kíváncsi rám, mindenki boldog.:)
2018. aug. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Jó, de ehhez az is kell nagy részben hogy alapból jó viszony legyen a szülőknél is mert ha a pároddal nem jönnek ki jól és nem képesek együtt nevelni a gyereket akkor valószínűleg az "új nőt" se fogja megtűrni a gyerek anyja. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.
2018. aug. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Semmilyen,de nem is nevezném anyukának,mert lassan egy éve nem érdeklődött a fia iránt (mi neveljük) ,szült egy másik gyereket,őt a kórházban hagyta.
2018. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Jó a kapcsolat. A férjem exnejének is van egy élettársa. Beszélnek, beszélünk, habár nem járunk össze és van saját életük, szívesen látjuk egymást. A férjemnek és az exének vagy egy közös fiuk, aki már 21 éves. Ezért talán könnyebb a jó kapcsolatot kialakítani, fenntartani, mintha a közös gyerekük még kisgyerek lenne, mert akkor több lehetőség van a konfrontálódásra a döntések miatt. Sőt, az férjem exneje még anyósomékkal (az ő volt anyósával) is jóba van, felköszöntik egymást névnap, szülinap.
2018. aug. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Olyan semmilyen. Szoktunk találkozni, néha ők is eljönnek hozzánk, hozzák a nagyszülőket, az anya testvéreit, párjaikat. A többiekkel szoktam beszélgetni, vele nem. Néha próbálkozok, de nem nagyon áll velem szóba. Amikor igen, akkor viszont normálisan, kedvesen beszél. Állítólag ilyen a személyisége, csendes ember. Nem voltak házasok amúgy, csak becsúszott a baba, születése után pár hónappal szakítottak. Talán ezért nem szívózik, nem tudom, de örülök neki, hogy ilyen.
2018. aug. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!