Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 20 hetes kismama vagyok...

Eleonora18 kérdése:

20 hetes kismama vagyok ikerterhes az egyik babamnak vese tagulata van Valaki talalkozott mar ilyennel? Kerlek irjatok nagyon ketsegbe vagyunk esve

Figyelt kérdés
2019. ápr. 1. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kis fiú? Nekem a kisfiamnak 36 hetesen volt azzal magyarázta az orvos, hogy nem szeretnek bent pisilni a fiúk és hogy szülés után valószínű elmúlik. El is múlt neki :)
2019. ápr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18 hetes uh- n nekem is mobdta a szonografus, hogy kisfiunknak gyakori
2019. ápr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a lányomnak volt a bal vesében 1.6mm tágulat. Hogy amiatt-e,vagy nem,azt nem tudom,de 1 éves korától probléma van a bal veséjével. Először vesehomok volt,most meg valószínű vesekő,2.5-3mm. 3 éves lány
2019. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kislanynak van mind két veséjében 7 mm tagulat azt monták elishalhat a kisfiunak semmi baja de ugyan ugy megy vele ő is azt monták 2 het mulva kell vissza mennem ha nm csokken vagy ha addig nm tunik ell nem tudom mire szamithatok
2019. ápr. 2. 08:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Igyál sok folyadékot, fiamnak elmúlt mire szülni mentem 38+2naposan már nem volt. 38+4re szültem. Neki, 5mm volt. Veszíteni szerintem veszítesz vele. Szurkolok, hogy elmúljon 😊
2019. ápr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kislányomnak volt mindkét vesében. Mire szültem emult
2019. ápr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat

Mindent megteszek amit en meg tudok tenni

Es remenykedem abban hogy elfog mulni s nem fogom elvesziteni egyik babamat sem

2019. ápr. 3. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!