Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idős volt a gyermeketek...

Mennyi idős volt a gyermeketek amikor először mondta, hogy "anya"?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 1. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

A fiam 13 hónapos is elmúlt mikor végre mondta nekem, pedig már 11 hónaposan mondta hogy cici, papa, hamma, cica... én addig csak 'cici' voltam.

A lányunk viszont az anya és a cici szóval kezdte kb egyszerre, mikor 11 hónapos volt.

2019. ápr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlt 2,5 éves, amikor mondta. Addig ijja voltam. Az apát már 1 évesen mondta.
2019. ápr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerkőc 13 hónaposan.
2019. ápr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 20 hónapos volt mikor kimondta, hogy anya. Előtte nyanyának hívott sokáig, vahy any, az apát már 10 hónaposan mondta.

A lányom 9,5 hónapos, és ő már szokta mondani, hogy ana, mikor azt akarja, hogy rá figyeljek. A múltkor fél napot a dokinál voltam és mikor hazaértem, akkor majd elrepült örömében és folyamatosan mondogatta, hogy ana,ana,ana. Az apát még nem hallottam tőle, pedig odáig vannak egymásért.

2019. ápr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem mondta eddig, pedig 22 hónapos, a papát mondja, sőt ő papapa, gondolom azért nem hív engem sehogy, mert mindig itt vagyok mellette.
2019. ápr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3 hónap híján 3 éves. Ez volt az első értelmes szava,meg a lámpa :)
2019. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5. Diszfáziás. Addig nem beszélt.
2019. ápr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egy éves kora körül.

Az első nála a cica volt, majd az apa, én a dobogó utolsó fokàra szorultam.

2019. ápr. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. 17 hónapos a gyerkőc, és pár hónapja mondta ugyan egy rövid ideig, aztán teljesen leszokott róla. És ez így van más szavakkal is. Egyelőre a "mama", a "tente" meg a "nyam-nyam"-ból áll az aktív szókészlet. A védőnőnk szerint ez kevés :S
2019. ápr. 2. 12:31
 10/13 anonim ***** válasza:

Leírtad a lényeget:A védőnő szerint kevés. És,mit tud tenni?? Semmit. Ez van,örülj,hogy beszél!!

Nincs elmaradva.

2019. ápr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!